איך מאתרים סתימות בביוב

סתימות בביוב

סתימת ביוב היא מטרד חמור אשר דורש טיפול מיידי ובהקדם האפשרי. מלבד מניעת זרימת מים הוא כרוך גם בריחות רעים, אשר פוגעים בבני הבית או בנוכחים בחלל שבו יש סתימה, וגם מושכים מזיקים כמו עכברים ויתושים. לכן זיהוי מוקדם של הבעיה ופנייה לחברה אמינה בתחום יסייעו לכם להתמודד עם המפגע באופן אפקטיבי ולמזער נזקים. כדי להימנע ככל האפשר מסתימות בביוב כדאי להיזהר מהטלת חפצים לתוך האסלה, למעט נייר טואלט בכמו סבירה. השלכת שיער, מגבונים או קיסמים עלולה הוביל לסתימה. אותם דברים אמורים בסתימה אפשרית בכיור המטבח ולכן יש לשמור על הפתח בכיור משאריות מזון גדולות ופריטים נוספים שעלולים לסתום אותו, הקליקו למידע נוסף באתר ביובית.

פנייה לחברה אמינה

אם בכל זאת אתם רואים שהמים נותרים בכיור ומציפים אותו, או שמציפים את האסלה ואינם שוקעים, תצטרכו להזמין בדחיפות חברה שמטפלת בכך. כדאי להזמין רק חברה אמינה ובעלת ניסיון, שפועלת שבעה ימים בשבוע ו-24 שעות ביממה, וזאת מאחר שאינכם יודעים מתי התקלה תקרה. חברה כזו מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים ויש בבעלותה גם ציוד טכני כמו ביובית למקרים קשים. סתימה קלה יחסית בצנרת ניתנת לפתיחה בתוך מספר דקות ולמעשה גם באופן עצמאי ע"י פיזור חומר מתאים בכיור. סתימות מורכבות יותר בצנרת דורשות התערבות של ציוד מכני כמו מכשור לפתיחת סתימות בלחץ מים.

מתי צריך ביובית

ביובית ברמת גן למשל היא משאית אשר נועדה לשאוב ביוב ולאפשר למערכת לחזור לפעול באופן תקין. ביוביות מיועדות לניקוי בורות, חניונים, ובמקרים מיוחדים לצנרת הביוב הביתי אם יש בה סתימה קשה. אין טעם להזעיק ביובית מיד כשמתגלה תקלה אלא לעשות זאת רק לאחר קביבעה של אנשי מקצוע שזהן הפתרון היחיד. 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »