איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על עצמו את ציוד המיגון שלו ואז לוקח פטיש ומתחיל לדפוק לכם על הגג. לאחר מכן היה איש המקצוע משתמש בפטיש שלו כדי להפיל את שכבת הזפת הראשונה שהייתה על הגג שלך. ואז הוא היה ממשיך לצייר מעליה בצבעי אקריליק או כל צבע אחר שהוא השתמש בו. ברגע שהיא הייתה יבשה, הוא היה שם שכבה נוספת של זפת על הגג.

אבל כיום ישנו איטום ביריעות בטיומניות שמשנה את תהליך האיטום לטובה. איטום גגות באמצעות יריעות מספק איטום באמצעות יריעה שהיא שכבה דקה של אספלט המוצמדת על פני כביש או מדרכה. עובי היריעה נקבע לפי המתח שבו הוא יונע ואל איזו כמות של חום הגג ייחשף.

צרו קשר עם המומחים לאיטום ותיקון גגות רעפים >>>

אבל כיצד זה מתבצע

הדבר הראשון שאתה צריך הוא ביטומן, שמגיע בשני סוגים – ביטומן ממקורות טבעיים (למשל, פחם), וביטומן סינתטי (למשל, ביטומן מגז טבעי).

יריעת חומר ביטומנית היא שכבה דקה של איטום, המונחת על גבי הגג. ניתן להשתמש בו לאיטום משטח הכביש והיא משמש גם כרצועה להגנה מפני גשם ושלג בכול הנוגע לאיטום גגות. כיום יש לא מעט יריעות עשויות מחומרים ביטומניים כמו חול, אספלט וחצץ.

יריעות טומני משמשות לאיטום היריעות עם דבק מיוחד, וניתן לעשות זאת באופן ידני או באמצעות כלי אוטומטי.

אם תרצו, ניתן להשתמש בכלים אוטומטיים לאוטומציה של תהליך איטום גגות. המומחים בתחום מבצעים את השימוש בכלים מיוחדים ויריעות מתאימות לכן יש לבחור את הטובים מכול לאיטום הגג שלכם. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

גורקן – יזמות נדלן

נדל"ן הוא נושא פופולרי מאוד. לא מדובר רק בנדל"ן אלא גם באנשים שעוסקים בו. אנחנו צריכים להיות מודעים לעובדה שיש הרבה אנשים שלא יודעים איך

קרא עוד »

כל השימושים למקפיא אמבטיה

בעוד שעלות המזון עולה כל הזמן, עלות האחסון יורדת. המשמעות היא שניתן להשתמש במקפיא גדול לאחסון מזון לפרקי זמן ארוכים יותר. מקפיא אמבטיה משמש לאחסון

קרא עוד »