ברגים

ברגים

יציבות היא כל מה שהרהיטים שלנו צריכים כדי להתקיים חזקים ויציבים שנים רבות. לצורך כך, קיימים שלל אביזרי תמיכה שונים שיכולים לסייע לעמידות הרהיטים שלכם. וכמה ברגים חשובים לכך? נראה במאמר זה ובאתר גולבי כמובן..

ברגים

כדי שהארונות, הדלתות, הכיסאות ובעצם כל אביזר ורהיט שיש לכם בבית יהיה חזק ויציב לשנים, תצטרכו לצרוך עבורם את הברגים החזקים ביותר. הברגים הם אלו שמחזיקים את הרהיטים שלנו והם בעצם קובעים האם הם יהיו במצב יציב למשך שנים או שמה יתפרקו להם בזמן קצר.

החשיבות בברגים איכותיים

ברגים הם בין הכלים היומיומיים שאנו עשויים להתעלם מהם עד שהם יידרשו. לעיתים, אתם יכולים לתפוס את המפתח שסביבכם כדי להתמודד עם פתיחה של בורג כזה או אחר ולא באמת תצטרכו ליותר מזה. 

אבל ישנם למעשה לא מעט סוגים שונים של ברגים בחוץ, ורבים מהם תוכננו במיוחד כדי להתמודד עם משימה מסוימת.

ברגים הם בדרך כלל זכר או נקבה. יש ברגים זכריים, והם תמיד יהיו דומים לראש המברג הייעודי להם. למפתח ברגים נקבי יש שקע שמתאים לפתיחת חפצים מסוימים, אותו תצטרכו להתאים למשימה שלכם. גם הזכרי וגם הניקבי, שניהם משמשים לשחרור או הידוק של ברגים ואפילו מכסים ומארזים מכניים.

איך להבחין בין בורג לבורג?

ההבחנה בין בורג לבורג אינה מובנת לרוב. ישנם כמה הבדלים מעשיים, אך לרובם יש מידה מסוימת של הבדלים בין ברגים לברגים.

ההבחנה המגדירה, "לפי הספר" כמו שאומרים, היא למטרתם המיועדת; ברגים מיועדים להרכבה של שני רכיבים בלתי מוברגים, בעזרת מברג. כדי להתאים את סוג הבורג אותו תצטרכו, נסו להתייעץ עם משפצים ונגרים או אפילו לקרוא על סוג הבורג בו אתם חפצים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »