חיתוך שורשים בביוב ע"י רובוט Dancutter

1507507-min

בצינורות יש סוגים שונים של חסימות, אחת מהנפוצה שבהן היא חסימה של שורשי עץ.

 

חסימת שורשים בביוב

בגינות רבות נוטעים עצים שממוקמים לא רחוק מהצנרת. עם השנים העץ משריש שורשים ארוכים ועבים לכל כיוון אפשרי. הצנרת מפריעה לו ולכן הוא חודר אט אט פנימה. נוצר מצב שעם הזמן השורשים צומחים והופכים לעבים ולארוכים עוד יותר ולכן הם חוסמים חלק נכבד מהקוטר של הצינור ואינם מאפשרים למים לעבור באופן חופשי מקצה לקצה.

עקב כך חלק מהמים זולגים מהצינור החוצה ואנשי המקצועי שמגיעים למקום מנסים לעלות על התקלה כדי למנוע את זליגת המים.

 

חיתוך שורשים בביוב ע"י רובוט Dancutter

הרעיון של הרובוט המתוחכם הוא לפעול בשני שלבים. בשלב הראשון מחדירים אותו פנימה כדי לגלות מה יוצר את החסימה. בשלב מסוים הוא מגלה את הבעיה וגם מעביר עדכון על המיקום המדויק שלה. אם מדובר בחפץ, שורשי עץ או כל דבר אחר.

בשלב השני מצמידים לרובוט דיזה בעלת שיניים לחיתוך ואפקט עוצמתי. בזמן הסיבובים הרבים שלה מחדירים פנימה גם מים בלחץ גבוה. בפעולה המשולבת בנקודה הבעייתית לאורך הצינור, הדיזה חותכת את השורשים שגרמו לחסימה והם נשטפים החוצה עם הביוב.

כך תוך פרק זמן קצר יחסית, עולים על הבעיה וגם פותרים אותה ללא כל צורך בביצוע שבירה של קיר, הרמת מרצפות או כל פעולה אחרת הכרוכה בעבודה מאסיבית של שבירת קיר, חיתוך של הצנרת שליפת החסימה וחיבור מחדש של מקטע חדש של הצינור. לאחר מכן הקמה מחדש של הקירות וצביעה כך שלא ייראה כל שינוי.

הרובוט פותר את כל הסאגה הזו בדרך מהירה וקלה והעתיד כבר כאן.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »