הדשא שלכם תמיד ירוק יותר

השכרת דשא סינטטי

כאשר אתם עורכים כנס, תערוכה או אירוע, אתם מעוניינים בכך שהכול ילך כשורה, החל מהמערכות הטכנולוגיות המתקדמות ועד לעיצוב. בואו נתמקד רגע בעיצוב. כל אחד מכם מעוניין לבלוט מעל כולם, ועיצוב הוא דרך מקורית לעשות זאת. ואם אתם רוצים ללכת עם העיצוב קצת יותר רחוק, אפשר לבחור בהשכרת דשא סינטטי.

דשא סינטטי – הכירו את היתרונות שלו

לפני שנבין מדוע כדאי לשלב דשא סינטטי באירוע שלנו, נכיר תחילה את יתרונותיו של הדשא הזה:

  • קל לתחזוקה – הדשא הסינטטי אינו מצריך תחזוקה מיוחדת כלשהי, בניגוד לדשא האמתי. ולכן הוא חוסך כסף רב.
  • מראה אסטטי – הדשא הסינטטי הוא בעל מראה מרשים וטבעי. לפיכך, יש לו ביקוש רב בשוק. וכמובן, הדשא הזה תמיד נשאר ירוק.
  • רך ונעים – בדומה לדשא האמתי, הדשא הסינטטי רך ונעים למגע. מסיבה זו הילדים אוהבים לשחק עליו כדורגל, ולעתים אף אינם מבדילים בינו לבין הדשא האמתי.

להתחבר אל הטבע, גם כשאתם עורכים את הכנס בתוך בניין

כדאי לשקול להכניס דשא סינטטי לאירוע המיוחד שלכם. דשא זה ישדרג את האווירה ויסייע לכם להעביר את המסר שלכם. כך למשל, השכרת דשא סינטטי מתאימה במיוחד לכנסים ותערוכות בסימן טבע – אלה יכולים להיות מוצרים טבעיים, כנס להגנה על הסביבה, מוצרים שנועדו לבעלי חיים או תערוכה מרהיבה של ציורים מן הטבע.

מעבר לכך, לדשא הסינטטי יש יתרון סטרילי. כי גם אם נשפך עליו בטעות קפה או תה, אפשר לנקות אותו במהירות. ומכל מקום, הכתמים נעלמים במהירות, כך שאיש לא ישים לב שמשהו לא בסדר.

ולבסוף, הצבע הירוק והטבעי של הדשא הסינטטי מקרין רוגע ועליזות. הוא מאפשר למשתתפים להרגיש בנוח זה עם זה. כך שאם יש משתתפים שאינם מכירים אף אחד באירוע שלכם, הם עדיין יכולים להרגיש נינוחים ומשוחררים וליצור חברויות עם שאר המשתתפים.

מעוניינים לשלב את הדשא הסינטטי עם העציץ הסינטטי באירוע הבא שלכם? או שאולי אתם רוצים לשדרג את המראה של התערוכה עם שטיח לבד אדום? פריטים אלה ואחרים ניתן להשכיר אצל חברת דה בסט. פנו עכשיו וקבלו מידע נוסף על השכרת ציוד לתערוכות וקד"מ.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?