עבודות שיפוצים בירושלים, איך לא תפלו על חאפר?

עבודות שיפוצים בירושלים

תחום השיפוצים הוא תחום פרוץ למדי. כל אחד שקצת מבין בתחום ויודע לנקוב בשמות של חומרי בנייה וגם כמה מילים בערבית – יכול לקרוא לעצמו קבלן… אבל אתם לקראת השיפוץ, רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים קבלן מקצועי ומנוסה, שאתם לא נופלים על חאפר. ויש לכם דרך לברר ולבדוק זאת. כיצד? בעזרת הטיפים הבאים של אריק שיפוצים וצבע:

כך תוודאו כי אתם לא נופלים על חאפר

  • התרשמו מהקבלן – השלב הראשון בתהליך שלכם הוא להתרשם מהקבלן אליו פניתם. חשוב לכם לנהל אתו שיחה פנים מול פנים. לקבל ממנו הצעת מחיר מפורטת וחוות דעת מקצועית. אם אתם מתמצאים בתחום ואפילו מעט, תוכלו להחליט האם הוא נראה לכם מקצועי. אם הוא מגמגם, מתלבט או קובע עובדות שאתם מזהים שהן לא מדויקות, זה סימן ברור שמדובר בחאפר ולא בקבלן מומחה ומקצועי.
  • קבלו המלצות – תמיד נכון לקבל המלצות מאנשים שביצעו שיפוצים באמצעות הקבלן עליו אתם מתלבטים. חשוב לשוחח ולשמוע מהם על התהליך, על התוצאה, על האחריות על העבודה וכן הלאה. כאשר לקוח מהעבר מספר לכם אל חווית שיפוצים טובה, על עבודה מקצועית והרבה אחריות, אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר באיש מקצוע מומלץ. אבל כמובן שאתם חייבים לוודא כי מדובר על המלצה כנה שאינה מוטה משיקולים ואינטרסים אישיים.
  • בקשו לראות עבודות שביצע – מומלץ לבקש מהקבלן להתרשם מעבודות שיפוצים אותם הוא ביצע. אתם בוחנים את הגימורים ואת רמת העבודה. רואים את התוצאה ויכולים לקבוע לפי מבט עיניכם האם הוא מתאים לכם. כמובן שאתם יכולים לפתוח בשיחה עם בעלי הבית ולשמוע האם הם מרוצים. האם הקבלן מטפל בבעיות שנוצרות מחמת תהליכי הבניה וכן הלאה.

אכן, לא קל לצאת לתהליך של שיפוץ. אבל אם החלטתם לצאת לדרך אתם חייבים לוודא שאתם צועדים יד ביד עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. רק אלו יוכלו להוביל אתכם בדרך בטוחה ולהשיג יחד אתכם את התוצאה הרצויה ברמה הגבוהה ביותר. בררו היטב על הקבלן, בקשו המלצות וודאו שאתם לוקחים איש מקצוע בעל יכולת מוכחת בתחום.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?