באיזה שלב מוכרחים לשפץ את חדר האמבטיה

לשפץ את חדר האמבטיה

בעיות תחזוקה שונות הצצות בחדרי האמבטיה הן השלב בו מוכרחים לבצע שיפוץ כללי בחדר האמבטיה כדי לשפר את איכות החיים של בני הבית.

רטיבות ונזילות בקירות חדר האמבטיה

קיימות שתי סיבות עיקריות לרטיבות ונזילות בחדר האמבטיה, האחת נובעת מבעיה בגג שאינו אטום כהלכה ולכן מים שמצטברים עליו מחלחלים פנימה ויוצרים רטיבות בעיקר בדירות הממוקמות בקומות העליונות. רטיבות זו גוררת היווצרות של עובש ופטריות, מצב שהוא אינו בריא עבור בני הבית עקב הרעלנים הנפלטים מהקיר.

הפעולה הראשונה שיש לבצע היא לוודא שיבוצע בהקדם איטום של הגג ולאחר מכן יש לטפל בקירות שניזוקו.

סיבה נוספת אשר גורמת לנזילות ולרטיבות היא בעיה בצנרת. עלולים להיות מצבים שהצנרת נפגמה עקב בלאי או שהשתחרר אחד החיבורים שלה ולכן המים נוזלים לשטח מחוץ לצינור, קראו בהרחבה http://oz-shiputsim.co.il/Designing+gardens.

שיפוץ חדר האמבטיה

לאור הליקויים הללו, מוכרחים לבצע שיפוץ בחדר האמבטיה כדי לטפל בבעיות שנוצרו.

אם הגג אטום, יש לנקות את כל הקירות שניזוקו כדי לסלק את העובש ולאחר מכן למרוח עליהם חומרי איטום ולצבוע מחדש את המקום כולו.

אם קיימת בעיה בצנרת וזו צנרת ישנה, כדאי להחליף אותה כדי שלא תהיה עוד פרק זמן קצר תקלה נוספת. הנחיה זו היא בעיקר אם קיימת בדירה צנרת ברזל ישנה שכבר אינה אפקטיבית כיוון שהחלודה הקטינה את הקוטר של הצינור, לכן קיימת זרימה איטית והקצב של זרם זה אינו אידיאלי לשטיפת כלים או לרחצה.

המגמה היא להוציא את הצנרת הישנה וגם את התשתיות אשר ספוגות בחלודה ובמים. לאחר שהשטח יבש לחלוטין להתקין צנרת חדשה העשויה מחומר פלסטי PVC קשיח, שהוא עמיד לאורך שנים רבות.

כלים סניטריים חדשים

מכיוון שמוציאים את הריצוף כדי להתקין קווי מים חדשים, זו הזדמנות לרכוש כלים סניטריים חדשים באתר זה כמו אסלה תלויה כאשר הניאגרה מותקנת מאחורי הקיר תוך יצירת פתח שירות, כיורים מונחים ואמבטיה בגודל הרצוי.

ברצפה מדביקים אריחים חדשים מחוספסים למניעת החלקה או לוחות פרקט חדשניים המיוצרים עם חומר PVC ומותאמים ללחות ומים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »