לוכד חולדות

לוכד חולדות

לכידת חולדות היא סיפור שונה ממה שאתם מכירים. חולדה אינה נמשכת אל המלכודת שלה באותה הצורה שבה העכבר עושה את דרכו לסוף החגיגה שלו בבית. יש לכם חולדות בסביבה הביתית שלכם? הגיע הזמן ליצור קשר עם חברת הדברה כדיר המדביר המיומנים בלכידת חולדות.

לוכד חולדות

לא פעם אנחנו שומעים על אנשים שמצאו בבית או בחצר שלהם חולדה אחת או כמה מהם. הידיעה שיש חולדה בסביבה היא לא הכי נעימה ויש אנשים רבים שנרתעים רק מעצם המחשבה על היתכנות שכזו.

אם אתם רוצים להרחיק לצמיתות את המזיקים, העכברים או החולדות מהסביבה הביתית שלכם, עשו זאת רק על ידי האנשים המתאימים לכם. אנשי מקצוע מיומנים כמו לוכד חולדות, יכולים לסרס את האפשרות של חזרתם של המזיקים אליכם הבייתה.

הדברת חולדות איכותית

כדי לשמור על ביתכם נקי מחולדות ועכברים – מלכודות עכברושים יכולות להיות אחת השיטות היעילות ביותר לחיסולם, אך יש לציין כמה דברים מרכזיים לפני שאתם שוקלים להציב מלכודות או פיתיון בביתכם.

מלכודות חולדות מועילות במצבים בהם טרם התרחשה נגיעות עכברושים. כשמנסים ללכוד חולדה אחת או שתיים, מלכודת חולדות יכולה להבטיח שהמכרסם הוסר לחלוטין מהבית.

 

איפה מומלץ להשתמש במלכודת מזיקים?

מלכודת מומלצת בסביבות רגישות, כמו בתי ספר, בתים, בתי חולים או אוכלוסיות הרגישות לכך. עם זאת, הצבת מלכודות לחולדות היא משימה שכדאי להשאיר בצורה הטובה ביותר לאנשי מקצוע. לכידה דורשת יותר מיומנות ועמל מאשר רוב השיטות האחרות.

פיתיון עכברוש משמש במלכודות לפיתוי חולדות. סוג הפיתיון עשוי להשתנות. לפעמים משתמשים בפריטים לא רעילים כמו חמאת בוטנים או בשר, אך ניתן להוסיף גם רעל עכברים. יש לנקוט בזהירות בעת הוספת פיתיון רעיל למלכודת חולדות. מומלץ להתייעץ לפני פריסת מלכודות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »