אישור עקרוני למשכנתא במחיר למשתכן – איך תקבלו אותו הכי מהר שאפשר

משכנתא במחיר למשתכן

אין ספק כי תכנית מחיר למשתכן אפשרה להרבה מאוד זוגות לקנות דירה וזאת מבלי להתייחס לשאלה האם היא תכנית חכמה למשק או לא. על רקע זה אנו חייבים לציין כי למרות שהתכנית מציעה מחירים יותר נמוכים מן הנהוג בשוק אתם חייבים לקחת בחשבון כי עדיין אי אפשר להירשם אליה ללא לקיחת משכנתא וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. העניין הוא שפעמים רבות הבנקים מערימים על זוגות צעירים הרוצים לקחת משכנתא קשיים וכך יוצא כי השגה של אישור עקרוני למשכנתא במחיר למשתכן הוא משימה מורכבת וקשה. אז מה עושים? מוותרים מראש על הסיכוי אולי היחיד להשיג דירה? לא ממש לא מה שאנו צריכים לעשות זה לפנות אל בעל מקצוע אשר ילווה אותנו בהליך ויבטיח כי נקבל גם את המשכנתא וגם את הדירה במחיר למשתכן.

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני נרשם אל פרויקט של מחיר למשתכן?

על פי אתר איגוד הזוכים, פעמים רבות כאשר אנשים לא מנוסים נרשמים אל מחיר למשתכן הם בוחנים דברים רבים כמו המפרט של הדירה, זמני הבנייה, העלות של הדירה, תנאי החוזה, המשכנתא שהם יקחו ועוד. כל הדברים הללו הם חשובים ביותר ואין ספק כי אנו צריכים לתת עליהם את הדעת אך ואת זאת אתם חייבים להבין הם לא כל הסיפור. לצד זאת אתם צריכים להבין כי יש גם משמעות לשאלה היכן הפרויקט ממוקם ומה הן התשתיות שיהיו לצדו. אתם צריכים לבחון את בתי הספר שיהיו באזור, את הכבישים שיובילו לאזור ואת התחבורה הציבורית שתהיה לכם ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

האם כל אחד יכול להירשם אל פרויקט מחיר למשתכן?

אתם צריכים לדעת כי ממש לא כל אחד יכול להירשם אל תכנית מחיר למשתכן וכי יש קריטריונים נוקשים הקובעים מי יכול ומי רשאי להירשם לתכנית (הגם שהם קצת הוגמשו בשנים האחרונות). בכל מקרה אתם צריכים לקחת בחשבון כי כדאי לכם להתייעץ עם בעל מקצוע אשר יסייע לכם לדעת האם אתם יכולים להירשם לפרויקט או לא.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »