יועץ אינסטלציה

תורת האינסטלציה

לכל בנייה של בית יש מהנדס, מעצב פנים, קבלן, יועץ אינסטלציה וכמובן עוד תפקידים שממלאים את בניית הבית. יועץ אינסטלציה חשוב לכל מה שקשור לצנרת הבניית ולכל תעלות הביוב והקשר שלהם לשופכין האזור.

מי צריך יועץ אינסטלציה? 

בדרך כלל, כאשר באים לחפש אחר יועץ אינסטלציה, זה קורה בעיקר בבניית בית או בשיפוץ כולל של נכס מסוים. בדרך כלל, יועץ זה מועסק במשרה מלאה עד גמר הבנייה אך ברוב המקרים, הוא מאשר את תוכניות האינסטלציה של הבניין ללא תעסוקה כחלק מקבלני הביצוע.

לשם מה צריך יועץ אינסטלציה? 

בנייה או שיפוץ של בית, דורשים את הבאתם של אנשי מקצוע שונים. אחרי שהפקדתם את בניית הבית או הנכס שלכם בידי קבלן בעל שם, תקשרו עימו את אנשי המקצוע השונים ובכללם את יועץ האינסטלציה.

מה כולל אינסטלציה? 

עבודות האינסטלציה נופלות תחת שמונה אזורים שונים: אספקת מים, גז, סניטריים, קירוי, ניקוז, שירותים מכניים (חימום, קירור ואוורור), מיגון אש והשקיה. להלן, הסבר קצר על התחומים הללו, ומה צריך לעשות עבורם:

אספקת מים: לברזים דולפים, שירותים שבורים וצינורות דולפים וכל הבעיות הקשורות למים. אינסטלציה – בכל הקשור לאספקת מים – מתייחסת לבנייה, התקנה, החלפה, תיקון, שינוי, תחזוקה, בדיקה או הפעלה של כל שירות אספקת מים.

איפה לחפש אינסטלטור? 

קיימים ברשת מגוון רחב מאוד של אתרים אשר בתוכם תוכלו למצוא את בעל המקצוע אותו אתם צריכים כמו קונסטרוקטור או אינסטלטור. בדרך כלל, החיפוש הוא אזורי, כך שתוכלו למצוא את בעל המקצוע הקרוב ביותר אליכם.

מעבר לזה, תוכלו לקבל את כל האינפורמציה על בעל המקצוע ולראות את התגובות שרושמים ומספרים עליו, כך שלא תיפלו על אדם נוכל.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »