על בחירת המיטה בעיצוב חדר הילדים

הילד שלכם גדל? הגיע הזמן להחליף את הלול במיטה חדשה? זה הזמן שלכם ושל הילד שלכם להתחדש עם מוצר איכותי, עמיד וחזק שישמש אותו לשינה נעימה ובוגרת! בחירה של מיטה בעיצוב חדר הילדים הינה פעולה חכמה שמקדמת את הצמיחה של הילד שלכם לקראת בגרות. אתם רוצים לבחור את המוצרים הכי טובים עבורו, ובמיוחד תרצו להעניק לו שינה בריאה וטובה כל לילה במיטה הכי נוחה בעולם. איך בוחרים מיטה כזו?

מיטה חזקה ויציבה

בבחירה של מיטה לילד שלנו נשים לב מאילו חומרים היא עשויה ומה היא התמיכה שמיטה זו מקבלת. במיוחד אם הילד שלכם גדול בממדי גופו, תרצו שהמיטה תחזיק מעמד ותשמש אותו לעוד הרבה זמן עד שהוא יעבור למיטה גדולה יותר המתאימה לגילו. בחרו במיטה העשויה עץ מלא, איכותי וחזק. וודאו כי למיטה זו יש תמיכת רגליים גם באמצע ולא רק בקצוות המיטה, כדי להעניק תמיכה למרכז המיטה שם כל כובד המשקל מתרכז.

מיטה בגובה המתאים

מה הגובה של המיטה והאם ילדכם מסוגל לעלות עליה לבד? מיטות ילדים בדרך כלל עשויות כך שהן יותאמו לגובהו של הילד הממוצע, אך עדיין חשוב מאוד לוודא את הנושא הזה על מנת להעניק לילד שלכם את האופציה לעלות עליה ולרדת ממנה לבדו ובכוחות עצמו. 

הזמינו גם ארונות לחדרי תינוקות >>>

מנגנוני בטיחות

גם בגיל של הילד שלכם קיימות התהפכויות והתגלגלויות במהלך השינה, והדבר יכול להיות מסוכן או מבהיל עבורו אם הוא באמצע השינה והחלום ייפול מהמיטה, גם אם היא לא גבוה מדי. בחרו במיטה שיש לה מעקה בטיחות משני הצדדים בכדי להעניק לילד שלכם ולכם הרגשת ביטחון והגנה מפני נפילה במהלך השינה.

זה הזמן להעניק לדאוג לשינה טובה וערבה לילד שלכם!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »