זקוקים לפינוי רהיטים ישנים – למי לפנות?

פינוי רהיטים ישנים

אם יש בדירתכם רהיטים ישנים שאתם רוצים לפנות או להעביר הלאה לזקוקים להם אתם חייבים לשכור שירותי חברת הובלה. הדבר נדרש, במיוחד ובעיקר, כאשר אין לכם אמצעי תובלה מתאימים ואינכם יכולים לבצע טכנית או פיזית את הסחיבה. רהיטים ישנים הם בעלי גודל רב ויש צורך לפחות בטנדר רחב ממדים. ניתן למצוא בהם מיטות זוגיות או אישיות, פינות ישיבה, שולחנות וכיסאות, כורסאות ואף ארונות שונים.  כל רהיט כזה תופס נפח וחשוב להעבירו מבלי שייגרם לו נזק.

פירוק והרכבת ארונות

פינוי רהיטים ישנים וארונות נחשב לבעייתי מאחר, ובמקרים רבים, יש צורך לפרקם ולהרכיבם מחדש. אם הפירוק נחשב לקל יותר, הרי שההרכבה בעייתית, שכן, יש צורך בידע מקצועי. ארון שאינו מורכב היטב עלול להישאר לא יציב, להתפרק לאחר זמן ואף להוות סכנה לדיירים הנמצאים לידו בעת נפילתו. בעיה אחרת היא כאשר רוצים להעביר רהיט עתיק ויקר ערך. בכל מקרה, יש צורך לארוז כל רהיט היטב, אבל על אריזת רהיטים ישנים ויקרים יש להקפיד עוד יותר בגלל מחירם ואיכותם.

אריזה

כל הובלה כרוכה באריזה. יש צורך לעטוף ריהוט בניילונים נצמדים ולהקפיד מאוד על רגלי ארונות כדי שיישארו יציבים ולא יקרסו ויינתקו בהובלה. יש צורך בעגלות סחיבה, בסבליקות לנשיאת חפצים כבדים וגם בעבודת צוות. הדבר חשוב מאוד בעת פינוי מדירות בקומות גבוהות ונטולי מעלית. פינוי כזה מורכב יותר ויש לעשותו בזהירות כדי לא לפגוע ברהיטים ובאביזרים השייכים לבניין. חברה מקצועית מבטחת את התכולה ואף מספקת ביטוח צד ג' לכל מי שעלול להיפגע. מדובר, בעיקר, על אנשים אשר אינם קשורים לעסקת ההובלה. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום כמו חברת פינוי בזמן. היא תפנה כל תכולה בצורה הבטוחה ביותר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?