נעים להכיר – Tagor Group

1830456-min

חדשים בנדל"ן? לא ממש יודעים איך להתחיל עם כל ההליך? חושבים לרכוש נכס באירופה? נראה שחברה Tagor Group היא בדיוק מה שאתם צריכים כדי להיות בטוחים בכל צעד שאתם עושים, בדרך להשקעה החדשה שלכם.

 

נעים להכיר – Tagor Group

לא פעם משקיעים מחפשים איך אפשר להתחיל עם קניית הנדל"ן הראשונה שלהם. זה לפעמים נראה מאוד מסובך ומלא בפרטים קטנים שצריך לזכור. לא תמיד אנחנו יודעים בכלל איך לגשת לעניין כמו שצריך.

חברת ניהול הנדל"ן Tagor Group מעניקה הדרכות אישיות עבור משקיעים מוסדיים בכל שלבי תהליך רכישת הנדל"ן, ומתמקדת בהשקעות נדל"ן ובקניית חובות נדל"ן ברחבי אירופה בשיתוף עם קרנות השקעה בינלאומיות.

 

למה שווה להשקיע בנדל"ן אירופאי?

קנייה ומכירה של נכסים אינה הדרך היחידה לנצל את הנדל"ן של באירופה, עם תשואות השכירות המציגות הזדמנות השקעה מעשית נוספת.

נכון לעכשיו ניתן למצוא נכסים שונים ברחבי אירופה המציגים תשואות שכירות מתונות עד טובות בסביבות 4-7%, מה שיוצא מכך הוא שדירות ובתים רבים זמינים במחירים נוחים.

 

השקעות נדל"ן בטוחות ומניבות

הדרך למציאת נכסי נדל"ן מניבים להשקעה בטוחה היא איננה פשוטה, ומחייבת ידע וניסיון בתחום כדי לבצע בסופו של דבר את הרכישה האולטימטיבית ביותר. לכן מומלץ לבצע את תהליך העסקה בליווי Ofer Lieberson ,משקיע נדל"ן מקצועי המנוסה בתחום מזה 25 שנה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »