איך לבחור קטלן יתושים

קטלן יתושים

רוצים לדעת איך לבחור קטלן יתושים בצורה הטובה ביותר, יש כמה דגשים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם.

הקיץ מביא איתו לא מעט מזיקים, זה מתחיל בחרקים שכולנו מכירים שבזכות החום מצליחים להתפתח ואז אנו רואים לא מעט נמלים וג'וקים שמגיעים לבקר אצלנו בבית, אחד מאותם מזיקים הוא לא אחר מאשר היתוש. (למרות שמי שעוקץ אותנו היא נקבת היתוש).

קטלן יתושים מקצועי הוא הדרך המהירה ביותר להתמודד עם הבעיה, כל מה שצריכים לעשות הוא רק לחבר את המכשיר לחשמל וכבר מתחילים לראות את התוצאות.

הדגשים לבחירת קטלן יתושים

השטח אותו רוצים לכסות

באופן טבעי ככל שהשטח אותו אנו רוצים לכסות הרבה יותר גדול יש צורך בקטלן יתושים יותר גדול ועוצמתי שיכסה את השטח.

בנוסף, הצבת הקטלן במיקום המתאים היא תנאי הכרחי להצלחה, באופן טבעי היתושים נמשכים לאור חושב להציב את הקטלן במקום שבו עיקר היתושים מגיעים אליו בכדי שהוא יוכל לפעול בצורה האופטימלית שלו.

לשם כך קטלן יתושים חשמלי הוא פתרון מעולה לשטחים גדולים וכאלו שרוצים להימנע שימוש מכימיקליים במקום בו הם נמצאים, או במקרים אחרים כאלו שמורחים על עצמם חומרים לדחיית יתושים.

מחיר המוצר

ישנם מוצרים רבים במחירים גבוהים מאוד, לא תמיד המחיר הגבוה של הקטלן מחייב שהוא יהיה המוצר האידאלי עבורכם, אם מדובר על חדר קטן אין צורך לרכוש קטלן יתושים גדול ויקר, גם אם אתם בטוחים שבעיית היתושים הקיימת היא מאוד אינטנסיבית, במקרה כזה יש לבחון האם יש גורם אחר שמושך את היתושים לתוך החדר.

בימי הקיץ החמים רבים מפעילים את המזגן במשך שעות ארוכות, המזגן פולט מים והמים האלו מצטברים ליידי שלולית שיוצרת מקור מים, יתושים נמשכים למקורות מים ויש לוודא שיש ניקוז למים של המזגן, על ידי כך תמנעו כניסה של יתושים, בחינת הבעיה באופן מלא עוד לפני רכישת המוצר תביא לפתרון הטוב והיעיל ביותר.

נוחות השימוש

גם אם זה נראה שהפעלת הקטלן היא פשוטה, כל מה שצריכים לעשות הוא רק לחבר לחשמל, יש לוודא שהקטלן מגיע עם אפשרות לתלייה והצבה בכל מיני מקומות.

בנוסף מיכל איסוף שנוח לריקון, את היתושים שנקטלו יש לפנות ויש לכל קטלן יתושים מאשר שאוגר אותם, צריכים לוודא שאותה מגירה שנועדה לקטול את היתושים יוצאת בנוחות ואינה זזה מהמקום ויכול להיות מצב שכל היתושים שקטלו נשפכים החוצה.

 

המאמר נכתב באדיבות המומחים של צור מרקט אתר הקניות המוביל בישראל.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »