עצות זהב לבחירת מזרן נוח ואיכותי

כל אדם מבלה שליש מחייו בשינה, החכמים משקיעים בעצמם ומקפידים לבחור מזרן איכותי לשנת לילה רציפה ורגועה. רובנו אכן לא ישנים מספק טוב ובמקרים רבים הסיבה לכך היא מזרן לא נוח. אתר https://www.mizplus.co.il/ הוא המקום בו תמצאו מזרנים איכותיים במחירים אטרקטיביים. ההמלצה היא על החלפת מזרן אחת ל-8 שנים לפחות. אם הגיע הזמן להחליף את המזרן הישן שלכם בחדש, אל תפספסו את ההזדמנות להשקיע בעצמכם ולבחור מזרן איכותי. ההבדל בין מזרן איכותי לבין מזרן לא נוח ניכר בתוך זמן קצר. 

6 החלטות קטנות בדרך לבחירת מזרן חדש

  1. סוג המזרן (קפיצים, ויסקו, לטקס)
  2. דרגת קשיחות
  3. תקציב
  4. מידות
  5. חומר נוגד קרדית אבק (רלוונטי בעבור אלו שסובלים מאלרגיות)
  6. מותג מבוקש

מזרן זוגי אפשר לרכוש ב-1,000 ₪  וגם ב-20,000 ₪. המחיר נקבע על פי איכות חומרי הגלם וגם בהתאם למותג. רוב הישראלים רואים לנכון לשלם בעבור מזרן זוגי איכותי סכום של 2,500-4,500 ₪. בכדי להבטיח לעצמכם מוצר איכותי חשוב לוודא שהמזרן נושא תו תקן ועבר בהצלחה את כל הבדיקות של מכון התקנים. אם אחד מבני הבית סובל מאלרגיה לאבק כדאי לבחור במזרן לטקס שדוחה את קרדית האבק. דרגת הקושי המומלצת היא כזו שמבטיחה לכם שנת לילה נוחה. אלא אם קבלתם הנחיה מהרופא לבחור במזרן מסוים, תבחרו לעצמכם מזרן רך או קשה על פי העדפה אישית. 

מתי מגיע הרגע לקנות מזרן חדש?

אם שמתם לב שאתם ישנים טוב יותר בבתי מלון – הגיע הזמן להחליף את המזרן הישן בחדש. שינה לא רציפה עם יקיצות לא מוסברות מעידה גם כן על צורך במזרן חדש. התעוררות בבוקר עם כאבי גב היא תמרור אזהרה שמורה על צורך במזרן חדש בדחיפות. מזרן יש להחליף אחת ל-8 שנים היות ומזרנים צוברים בתוכם לכלוך ונשחקים עם השנים. נסו להעמיד את המזרן שלכם על צדו, אם גיליתם שאחד הצדדים בולט (המזרן הצמיח "בטן"), הגיע העת להחליפו בדגם חדש ונוח יותר. 

מזרן עם תמיכה אנטומית טובה

מזרנים רכים וגם קשיחים מסוגלים לספק תמיכה אנטומית טובה לשלד העצמות. התמיכה שהמזרן מספק משפיעה על איכות השינה וקובעת האם תתעוררו בבוקר רעננים או זועפים וכאובים. את סוג המזרן כדאי לבחור בהתאם לתנוחת השינה המועדפת עליכם. כך למשל, אדם שמעדיף לישון על הגב זקוק למזרן שמאפשר שקיעה של הכתפיים והירכיים. אלו שישנים על הבטן או על הצד זקוקים למזרן שמספק תמיכה שונה. 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

גורקן – יזמות נדלן

נדל"ן הוא נושא פופולרי מאוד. לא מדובר רק בנדל"ן אלא גם באנשים שעוסקים בו. אנחנו צריכים להיות מודעים לעובדה שיש הרבה אנשים שלא יודעים איך

קרא עוד »

כל השימושים למקפיא אמבטיה

בעוד שעלות המזון עולה כל הזמן, עלות האחסון יורדת. המשמעות היא שניתן להשתמש במקפיא גדול לאחסון מזון לפרקי זמן ארוכים יותר. מקפיא אמבטיה משמש לאחסון

קרא עוד »