חנות מזרנים בנתניה עם המלצות

שינה היא צורך בסיסי וחשוב מאוד בעבור ילדים. במהלך השינה המוח מתפתח כך שאנחנו כהורים נדרשים לספק לילדים תנאים אופטימליים לשנת לילה רציפה ואיכותית. ילד צריך לישון 9-11 שעות ביממה, אם הילדים שלכם לא ישנים מספיק הגיע הזמן לשנות את אורח החיים. תופתעו לגלות שבמקרים רבים שנת הילדים משתמשת בגלל מזרן לא נוח או עיצוב שגוי של חדר השינה. אם מעולם לא השקעתם מחשבה בבחירת מזרן או רהיטים לילדים, אנחנו כאן בשביל להמליץ על חנות מזרנים בנתניה שמקפידה על איכות ומציעה מענה מקצועי וסבלני. צוות החנות ישיב לכל השאלות שלכם ויסייע בבחירת המזרן הנוח ביותר בעבור ילדכם. 

איזה מזרן מתאים לילדים?

על מזרן לילדים להיות נוח ובו זמנית גם לספק תמיכה אורתופדית. שימו לב, בעבר נהוג היה לבחור בעבור ילדים מזרנים קשיחים, כיום, מיטב המומחים מסכימים שגם מזרן רך יכול לספק תמיכה אורתופדית. בבואנו לבחור מזרן או רהיטי ילדים נרצה לוודא בראש ובראשונה שהפריט בטיחותי לשימוש ועומד בתו התקן. על המזרן להיות נוח ומתאים להעדפה האישית של הילד. המידה המומלצת למזרני ילדים ומיטות ילדים היא 80 ס"מ על 190 ס"מ. בעבור בני נוער נמליץ על מיטה באורך של 200 ס"מ.

תהליכי הגדילה דורשים מזרן שמסוגל להעניק תמיכה מתאימה. אפשר לספק לשלד העצמות את התמיכה הדרושה במהלך שינה עם מזרני ספוג שכוללים שכבת לטקס וגם עם מזרני לטקס על בסיס מערכת קפיצים. תיהנו מהחופש לבחור את מה שנוח לכם ולילד. 

כמה כדאי לשלם על מזרן לילדים?

רכישת מזרן ושאר רהיטי ילדים בחנות מקצועית עם המלצות מבטיחה שתקבלו הכוונה נכונה שתואמת את התקציב שקבעתם. מחירים של מזרני ילדים נקבעים על פי איכות חומרי הגלם. טווח המחירים מתחיל מ-200 שקלים בעבור מזרן פשוט מאוד ודק ומגיעים עד 1,500 שקלים בעבור מזרן איכותי לשנים רבות של שנת לילה רציפה. רוב ההורים בוחרים היום להשקיע סכום של 700-900 שקלים במזרן איכותי שישמש את הילד במשך 8-10 שנים. 

שימו לב, על המזרן לכלול לפחות 2 שכבות של ספוג או ספוג וקפיצים/לטקס. מזרנים שכוללים רק שכבת ספוג אחת דקה לרוב אינם מספקים תמיכה אורתופדית ואינם נוחים לשינה. לטקס עשוי גומי טבעי אידאלי בעבור האקלים הישראלי. יתרון נוסף ללטקס הוא העובדה שקרדית האבק אינה מתפתחת עליו. אל תשכחו לרכוש יחד עם המזרן גם מגן מזרן ותמנעו ספיחת כתמים פנימה. 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

גורקן – יזמות נדלן

נדל"ן הוא נושא פופולרי מאוד. לא מדובר רק בנדל"ן אלא גם באנשים שעוסקים בו. אנחנו צריכים להיות מודעים לעובדה שיש הרבה אנשים שלא יודעים איך

קרא עוד »

כל השימושים למקפיא אמבטיה

בעוד שעלות המזון עולה כל הזמן, עלות האחסון יורדת. המשמעות היא שניתן להשתמש במקפיא גדול לאחסון מזון לפרקי זמן ארוכים יותר. מקפיא אמבטיה משמש לאחסון

קרא עוד »