חיפוי שיש למטבח – מה היתרונות שלו על פני קרמיקה

חיפוי שיש למטבח

חיפוי הקיר שבמטבח מהווה חלק בלתי נפרד מהקו העיצובי שבו ובנוסף משמש כאמצעי להגנה מפני לכלוך שנוצר בעת אפייה, בישול או בזמן ארוחה. ישנם סוגים שונים של חיפויי קיר כאשר ההבדל המהותי ביותר בניהם הוא החומר, ראו כאן. ישנם חיפויי קרמיקה למטבח או חיפויי שיש וכן חיפויי צבע. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות ועל כל משפץ לבחור את חיפוי הקיר המיטבי עבורו.

חיפויים למטבח – שיש, קרמיקה או אולי צבע

אם אינכם מתמצאים בתחום החיפויים בוודאי תרצו לדעת מהם ההבדלים בין חיפויי הקיר השונים. אז ככה, חיפוי צבע הינו למעשה צביעה של הקיר בצבע חזק, עמיד וכמובן כזה שניתן לנקות בקלות. חיפויי קרמיקה ושיש הם בעצם סוג חיפוי די דומה שהוא חומר חיצוני שמודבק על הקיר. הקרמיקה מגיעה כחלקים נפרדים וחיפויי השיש עשויים ממקשה אחת בהתאמה לגודל הקיר.

למה לבחור דווקא בחיפוי שיש למטבח?

אם אתם מתלבטים בין חיפוי שיש לחיפוי קרמיקה, הבאנו להלן מספר יתרונות של חיפוי השיש לעומת חיפוי קרמיקה – 

זה יותר מרשים – אם אתם הולכים על מטבח בעיצוב מעניין ופחות שגרתי, או שאתם סתם מעוניינים להרשים את כל מי שנכנס אליכם הביתה, לכו על חיפוי שיש למטבח. חיפויי השיש מגיעים במגוון טקסטורות וצבעים וניתן להתאים אותו לכל סגנון עיצובי.

זה יותר חזק – העובדה שחיפוי שיש הינו חלק אחד גדול ולא עשוי מחלקים חלקים, גורמת לו להיות הרבה יותר חזק ועמיד לעומת חיפויי קרמיקה שעלולים ליפול או להישבר עם הזמן.

המחיר שווה את התוצאה – מחירו של חיפוי שיש הוא יותר יקר מחיפוי קרמיקה, אך לחלוטין שווה את התוצאה – הוא חזק יותר, עמיד יותר והרבה יותר קל לניקוי ולתחזוקה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »