מחפשים מפה שקופה? את זה עוד לא הכרתם!

מפה שקופה

מפה שקופה אף פעם לא הצליחה באמת לספק אותנו ואנחנו מבלים שנים בחיפוש אחר מפה שקופה שיהיה נוח לפרוס, לשמור ולנקות. אין מי שלא ניסה מפה שקופה מחומרים שונים, עבה יותר או דקה יותר, חד פעמית או רב פעמית, כזו שבאה בגליל או במידה הרצויה. תמיד איכשהו התוצאה הייתה מאכזבת, או שהמפה לא עמדה בשמש הישראלית, כתמי האוכל לא ירדו ממנה כמו שצריך, היא לא תרמה בעיצוב השולחן ובקיצור – מפה שקופה זהו עניין לא פתור בחייכם. התכוננו להכיר את הפתרון שיעלה חיוך ויוריד מכם את הבאסה שבפשרה שמגיעה כל חג, פיקניק או אפילו יצירה לילדים.

משטח סיליקון לכיסוי שולחנות ומשטחים


הכירו את המשטח שיפתור לכם את כל ההתלבטויות, הזמן המבוזבז בחנויות למוצרי בית וכמובן את הבאסה המלווה את התוצאה הלא תואמת לרצוי. מדובר במשטח ואקום מסיליקון שקוף שכמעט לא תשימו לב שהוא נמצא. זהו הפתרון המושלם והקבוע שיעזור לכם לגמרי לשכוח מהמשימה הלא כיפית הזו כל פעם לפני אירוח מכל סוג.

אז במה משטח הסיליקון השקוף הזה כל כך מיוחד?

  1. קודם כל, הוא קבוע. הוא רב פעמי והוא פה להישאר (להישאר גם שקוף מאוד כמובן).

  2. עשוי מחומר עמיד מאוד – המשטח עשוי מסיליקון איכותי אשר יכול לעמוד בשמש הישראלית הקופחת, כתמים קשים ירדו ממנו בקלות יתרה, גם גשם, מכות ושריטות לא יגרמו כל רע למשטח המקצועי.

  3. מגיע אליכם עד הבית ועוד במידה מותאמת מראש – באתר תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של מידות מותאמות מראש (כן יש גם לשולחן עגול!). אחרי שתבחרו את המידה הרצויה, המשטח המופלא גם יגיע עד פתח הבית שלכם. יש יותר טוב מזה?! אנחנו לא חושבים.

מחפשים מפה שקופה? בקרו באתר שלנו >>>

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »