הכל על איתור נזילות ב -2020

איתור נזילות

אם בעבר איתור נזילות בצינורות הביוב היה עניין מייגע המצריך עבודה על פני יום שלם, אין כמו 2020 שהביאה עימה את הפתרונות היצירתיים להתמודדות עם נזילות. אז איך עושים את זה כמו שצריך ואם אפשר לדעת על מיקום ספציפי של נזילה..

הכול על איתור נזילות ב- 2020 

תחזוקה חסכונית של צינורות לחץ תת-מימיים לסילוק שפכים, מחייבת איתור ולוקליזציה של נזילות. שחול של שפכים באגמים, יכול להשפיע במידה רבה על המים ועל איכות הרחצה של המים הסובבים אותנו. 

טכנולוגיה חדשנית 

טכנולוגיית חשיפת נזילות וטמפרטורה המבוזרת (DTS) היא טכניקה בשימוש נרחב לזיהוי דליפות מים. בזיהוי דליפת צנרת, מותקנים כבלים וסיבים אופטיים באופן קבוע מבחוץ או בתוך מעטפת המגן של הצינור.

מאמר זה, נועד לבחון את היתכנות איתור נזילות עם כבל סיב אופטי זמני שהוצג בתוך הצינור. האיתור והלוקליזציה נבדקו בניסוי מעבדה. 

איתור נזילות מומלץ 

כדי למצוא את מאתרי הנזילות המומלצים, תוכלו לגשת לאתרי התגובות וחוות הדעת, שם תוכלו להתרשם מעבודתו של כל איש מקצוע או חברה לאיתור נזילות שברצונכם לשכור.

איתור נזילות הוא לא עוד משהו שיש לעשות בחופזה ולכן, חפשו רק מאתרי נזילות מקצועיים, כך תוכלו להיות רגועים באשר להתפרצות לזילות בעתיד הרחוק.

איך מאתרים נזילה? 

אם בעבר היו דוחפים צינור מתכת או צינור גמיש לתעלות הביוב ולוחצים בתוכו כדי לשחרר את הסתימה, היום, העסק הדבר הרבה יותר פשוט: ברוב שירותי פתיחת הסתימות, משתמשים בצינורות מיוחדים ובמכשירי ווידאו זעירים למציאת הבעיה.

העלות היא בדיוק כמו שהיית בעבר אך העבודה מבוצעת ברמה הגבוהה ביותר. חפשו אחר האינסטלטורים הטובים ביותר באזור מגוריכם, כך תוכלו להיות רגועים לעתיד.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »