בלנדר קנווד – מוצר חובה בכל מטבח ישראלי

בלנדר קנווד

המטבח הישראלי רוחש ובוחש כנראה יותר מכל מטבח מדינה מערבת אחרת. ישראלים פשוט אוהבים לבשל ולאפות, לארח ולהכין ארוחות מופלאות לבני משפחה וחברים – מה שהופך את הצורך בבלנדר טוב, ליותר ויותר הכרחי. 

בלנדר טוב הוא כזה שיספק ביצוע פעולות חשובות בזמן הכנת ארוחות ויחסוך לכם זמן כמו גם התעסקות עם פעולות כמו ערבול, ערבוב, לישה, וכו'. לכן חשוב לבחור בלנדר קנווד שנחשב מוצר חובה בכל מטבח ישראלי. בלנדר טוב יסייע לכם באפייה ובישול ויספק לכם עבודה פרקטית ויעילה כמו גם אירוח קל יותר ללא מאמץ מיותר .

אבל מה כל כך טוב במוצר הזה? הנה כמה נקודות אור הפכו אותו לנחשק ונמכר:

בלנד או מעבד מזון מתוצרת קנווד (kenwood באנגלית) מציע מכשיר איכותי ויעיל עם הספק עבודה של 800 וואט – מה שנחשב מצוין עבור מגוון פעולות. בלנדרים כאלה מציעים מהירויות שונות לשליטה בעבודה כמו גם שני פולסים לשימושים שונים. בלנד של קנווד נחשב בעל נפח גדול של קערה וניתן להתאים את המוצר לצרכים שלכם ושל העבודה שאתם מבצעים במטבח. 

כאשר אתם מבצעים בחירה של המוצר הנכון חשוב לבחור מוצר עם קיבולת עבורה של 1.2 ליטרים שיש לו סכין לערבול וקיצוץ עשויה נירוסטה כדי למנוע חלודה. עוד יש לבחור בלנדר שמכיל מוצרים משלימים כמו דיסקית עבה ודקה, וו לישה עשוי לטקס, מקציף ביצים וכולי. 

בין היתר תוכלו לבחור מוצר שמכיל גם מסחטת מיץ ולבחור בגוון בלנדר שתואם את עיצוב המטבח שלכם. כך תוכלו לשדרג באופן משמעותי את העבודה שלכם במטבח.

> בדקו גם מגהץ קיטור בראון

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?