האם שווה להשקיע בנדל"ן עקב התחדשות עירונית בקרית אונו?

התחדשות עירונית בקרית אונו

פרויקט התחדשות עירונית בקרית אונו נחשב למורכב מאוד מאחר ומעורבים בו גורמים רבים: ממשלתיים, עירוניים, ציבוריים, פרטיים ועוד. לא מדובר כאן על עוד פרויקט בניה אלא על מורכב ביותר אשר במהלכו יש צורך לפנות דיירים רבים מבתיהם, לקבל הסכמת כולם או רובם לפינוי, להציע להם דיור חילופי, ורק אז, להרוס את בתיהם ולבנות אחרים תחתם. מה שמסבך את כל העניין הוא שמדובר על שכונה שלמה שיש להרוס ולבנות מהיסוד.

יחד עם כל הקשיים והמורכבות הנ"ל יש יתרון גדול בכך שנבנית שכונה חדשה. משום כך שווה להשקיע בנדל"ן בפרויקט כזה.

שפע של יתרונות

להתחדשות עירונית בקרית אונו יש שפע של יתרונות. מדובר על תשתיות חיצוניות חדשות של מערכות חשמל, ביוב, אינסטלציה ותקשורת. על תכנון מודרני הכולל חניות בשפע, פארקים ירוקים, גני שעשועים, מבני ציבור כמו: בתי ספר, גני ילדים, מתנסים, מוסדות רפואיים וציבוריים אחרים. בנוסף, מרכזים לקניות ומסחר ועוד. התכנון הכולל מתחשב, בעצם, בכל צרכי האוכלוסייה כולל תשתית לתחבורה ציבורית ונותן פתרונות מושלמים.

התכנון המודרני תורם לאיכות החיים ומושך אליו אוכלוסייה צעירה ודינמית הממלאת תוכן ומוסיפה למרקם החיים של השכונה.

השקעה בנדל"ן

השקעה בנדל"ן נחשבת לבטוחה, יחסית, ורבים רוצים בה, או לפחות, גם בה בנוסף להשקעות אחרות. המטרה היא למגורים אבל גם להשכרה לטובת הכנסה קבועה שלא מעבודה. בשכונה מתפתחת ואיכותית מחירי הנכסים יכולים אך לעלות בגלל הביקוש לרמת חיים גבוהה. משום כך, כדאי לרכוש דירות ונכסים אחרים כבר על הנייר וליהנות מפירות ההשקעה העתידיים. מומלץ לפנות אל מתווך בקרית אונו, המכיר היטב את הנדל"ן בקרית אונו ויכול למצוא עבור הלקוח את הנכס המתאים ביותר מכל הבחינות כולל המחיר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »