התקנת אסלות בדירה – לבד או עם איש מקצוע?

התקנת אסלות בדירה הוא עניין מקצועי ביותר הדורש ידע ולכן ההעדפה היא לבצע זאת באמצעות איש מקצוע.

מחפשים אינסטלטור להתקנת נקודה בירושלים? דברו איתנו >>>

התקנה של אסלות חדישות 

בשנים האחרונות בכל הדירות החדשות או באלו שבוצעו בהם שיפוצים, אפשר לראות שהותקנו אסלות תלויות שיש בהן ניאגרות סמויות. האבזור הזה מצריך הבנה כיצד לתלות את האסלה התלויה שהיא מרחפת מעל הריצוף וזאת לעומת הדור הישן של אסלות שהגיע עד הרצפה.

באופציה זו יש לייצר פתח שירות בגודל מסוים ובמיקום ספציפי, על קיר האמבטיה וזאת לפני שמדביקים את אריחי הקרמיקה. מי שמתקין את פתח השירות הזה, עבר השתלמויות של היצרן או של היבואן, אשר מעניקים הדרכה מקיפה על אופן הביצוע של פתח זה.

קיימת חשיבות לבצע זאת באופן ראוי, כיוון שאם הפתח לא יתאים באופן מדויק להנחיות, יוצר מצב שבו בעתיד לא יוכלו אנשי המקצוע לבצע את הפעולות הנדרשות דרך פתח השירות. כמו לדוגמה החלפת אטם, החלפת מנגנון, מצוף ועוד. זו הסיבה שיש להיעזר באיש מקצוע מנוסה שמכיר את דרכי הביצוע וזאת לעומת בעל הנכס שאין לו את הידע ולכן הוא עלול לבצע את הפרויקט בדרך לא נכונה, דבר שיצריך הריסה ובנייה מחדש, על ידי שרברב בירושלים.

בחירה של אסלות בדירה 

לאור ההיצע הגדול של אסלות מסוגים שונים, איש המקצוע כמו השרברב האיכותי שלכם, יכול להמליץ לכם על הדגמים של יצרן זה או אחר שהם מוצלחים. הוא מגיע לבתים לעיתים תכופות ויודע אילו אסלות יש בהן תקלות חוזרות ונשנות ולכן ימליץ על אלטרנטיבות אחרות. בדרך זו הלקוחות קונים את המוצרים האיכותיים ביותר, כדי שכמות התקלות תהיה המינימלית עקב שחיקת החלפים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »