איך לבחור דלתות פנים 

בכל בית יש חדרי שינה של הורים וילדים הנחשבים לפרטיים ואחרים המשמשים את כולם כמו: חדרי משפחה, שירותים, אמבטיה ועוד. לכל חדר כזה יש להתאים דלת פנים. נשאלת השאלה – איך לבחור את הדלת המתאימה ביותר? התשובה היא על פי האיכות, החומר ממנו הן מיוצרות, מידות פתח החדר, הצרכים, העיצוב הקיים בבית, הטעם האישי ועוד. כמובן, שגם לשיקול הכספי יש משמעות והוא חשוב אף יותר כאשר נזקקים לדלתות רבות במסגרת בניית הבית או השיפוצים הנערכים לו. 

יתרונות רבים

ניתן למצוא דלתות פנים במידות שונות שהבולטות ביניהן הם של 80 ו 90 סנטימטר רוחב. יש לוודא שהן עמידות למים, רעש וטמפרטורה. עמידות למים שומרת היטב עליהן לאורך זמן. את האפקט הזה משיגים על ידי יצירת מסגרת פנימית מעץ מלא. גם המשקופים המורכבים בפתחים עמידים למים. בידוד מרעש תורם לכך שקולות רמים לא ייכנסו פנימה ויפריעו את מנוחת הדיירים בחדר, או ההיפך, שדברים הנאמרים בחדר לא יישמעו מחוצה לו. הבידוד מסייע גם לויסות הטמפרטורה הפנימית בחדר ולמניעת חדירת או בריחת קור וחום ממנו. משום כך, מונע הוצאות כספיות מיותרות.  את הבידוד משיגים על ידי התקנת שכבות העשויות מחומרי פוליסטירול ופי וי סי.

מחירים נוחים

היתרון החשוב של דלתות אלו הוא במחירן הנוח. מעבר לכך שהן ברות תחרות בשוק, ניתן לקבל גם הנחות על רכישת מספר דלתות במסגרת מבצעים.  מומלץ לרכוש דלתות איכותיות אלו אצל יבואן המשווק אותן בעצמו, מובילן ומתקינן עם גימור מושלם. מנהלי החברה רוכשים את הדלתות ישירות ובלי תיווך וחוסכים כסף רב. את החיסכון הם מגלגלים לטובת הלקוח. ניתן לקבל מידע באתר החברה ובכל אחת מחנויותיה הפרוסות ברחבי הארץ, לבחור דלת מעוצבת ולהזמין. לפרטים אודות דלתות פנים במבצע