כמה עולה להזמין שירותי ניקיון שטיחים לבית?

ניקוי שטיחים מקיר לקיר הוא משימה הכרחית בכל בית, וזאת מאחר ששטיחים ממלאים תפקיד חשוב עבור הדירים ומראה נקי שלהם יתרום לאווירה וגם ישמור על בריאותכם. שטיחים ספוגי אבק ולכלוך יגרמו מטרדי ריח ונשימה וירחיקו אורחים. אותם דברים אמורים בשטיחים קרועים או מלאי כתמים. שטיחים אמנם נחוצים כדי ליהנות מהם ולבודד חום וקור מהרצפה, אבל חלקם משמשים גם לצרכי נוי ולחדרי עבודה וישיבות. שטיחים מקיר לקיר אינם ניתנים להזזה ודורשים תחזוקה מסוג אחר מאשר שטיחים הניתנים לשינוע מחדר לחדר. ניקוי בסיסי ניתן לביצוע בקלות יחסית באמצעות שואב אבק ומברשת מתאימה וכן ע"י מטלית ומעט אלכוהול.

מתי צריך להזמין שירותי ניקיון?

במקרים רבים לא תוכלו להתמודד לבד ולהחזיר את השטיחים למצב תקין ולכן תצטרכו לפנות לחברה אמינה אשר מתמחה בניקוי שטיחים ולשכור את שירותיה. לעובדיה של החברה יש ניסיון רב בניקוי שטיחים באמצעות חומרים מיוחדים שמתאימים למשימה זו. מדובר בכתמים שאינם ניתנים להסרה פשוטה או לתיקון קרעים וסדקים שמופיעים עם הזמן בשטיח. שטיחים מקיר לקיר ניתנים לתיקון רק בבתיכם ואילו שטיחים רגילים אפשר לטפל בביתכם. הזמנת שירותי ניקיון צריכה להיות רק מחברה אמינה ובעלת ניסיון, מאחר שמדובר במלאכה רגישה התובעת תשומת לב וירידה לפרטים הקטנים. 

איך נקבעות העלויות של ניקוי שטיחים

כאשר אין לכם יכולת לנקות את השטיח בכוחות עצמכם, או שאינכם מעוניינים להסתכן בשגיאה שתפגע בו, יש להזמין חברה אמינה לניקוי שטיחים הביתה. נציגי החברה יגיעו ויבצעו את העבודה הנדרשת. חישוב העלויות ייעשה רק לאחר שתציגו את הנתונים המתאימים על גודל השטיח, החומר ממנו הוא עשוי, מצבו הפיזי וכמות השטיחים הדורשים ניקוי.