איך מבצעים איטום קירות חיצוניים?

אטימת מבנים הוא פעולה אלמנטרית ונחוצה ביותר. ההסבר לכך פשוט – כדי שהמבנה יספק את ההגנה הנחוצה, וישמור על השוהים בו ועל כל התכולה מוגנת הוא צריך להיות אטום כראוי. האטימה מטרתה למנוע חדירה וחלחול של נוזלים מבחוץ פנימה. כאשר הכוונה בעיקר למניעת טפטוף של מי הגשמים אל תוך המבנה. איטום טוב מונע חלחול של נוזלים וישמור על המבנה כולו יבש לאורך שנים. כאשר תמיד עלול להיווצר צורך לבצע איטום אחת לכמה שנים. כמו כן נכון לבדוק אחת לתקופה את מצב שכבות האיטום, ולבצע פעולות תיקון נחוצות. כך שומרים על האיטום ומונעים נזקים חמורים יותר.

 

כיצד אוטמים את הקירות החיצוניים?

גם קירות עלולים להיות מקור לספיחת נוזלים. כאשר קיר סופג רטיבות הוא ניזוק ברמה חמורה מאוד. מדובר על נזק מצטבר שהולך ומחריף ככל שהזמן חולף. המים חודרים עמוק יותר ויותר, ומזיקים לשכבות העמוקות יותר של הקיר. מלבד לריחות הלא נעימים שימלאו את החלל הפנימי, הרטיבות עלולה לגרום לנזקים בבטון ואפילו ביסודות המבנה. אז מה עושים? אוטמים. איך אוטמים? בעזרת חומרי איטום ייעודיים. חשוב להיות מודעים לעובדה כי איטום הינו תחום מקצועי ובעל חשיבות עליונה, וצריך להיות מקצוענים בתחום כדי להצליח לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר.

 

חברה שמשלבת עבודה בגובה עם מקצועיות בתחום האיטום

כדי להבטיח שמלאכת איטום הקירות החיצוניים תתבצע ביעילות, חשוב לנו לבחור בשימת לב את החברה שתעשה לנו את העבודה. לצד הנתון הבסיסי שהחברה צריכה להיות בעלת יכולת לבצע עבודות בגובה כמו חברת סנפלינג ישראל, עליה להציע מענה ממוקד מאוד בתחומי האיטום. להכיר היטב את החומרים הרלוונטיים ולדעת כיצד לעשות את העבודה הנדרשת באופן מושלם ועמיד לאורך זמן.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »