איך תדעו שהרהיטים שקניתם איכותיים?

ארונות הזזה

רהיט לא קונים בתדירות גבוהה. לכן כאשר עומדים לרכוש רהיט כגון ארונות הזזה חשוב לנו לוודא כי אנחנו עומדים לשים את הכסף שלנו על מוצר איכותי. רהיט עמיד שיוכל לשרת אותנו בנאמנות רבה לאורך שנים ארוכות. והוא יוכל לענות על הצרכים שלנו בצורה הטובה ביותר. הבה ונראה מה עלינו לדעת על הרהיט ועל האיכות שלו, ואיך נוכל לדעת שהרהיטים שאנחנו רוכשים אכן איכותיים ועונים על הציפיות שלנו.

כך נדע שאנחנו בוחרים רהיטי איכות

  • החנות / המותג – בבואנו לבחור רהיטים עלינו לשים לב לכך שיש חנויות רהיטים או מותגים מוכרים שנחשבים לאיכותיים במיוחד. אלו משווקים רהיטים איכותיים שנועדו להחזיק מעמד לאורך שנים. לרוב חנויות או מותגים אלו ישלבו את המילה איכות בסלוגן שלהם, והם יספקו לנו אחריות למשך תקופת מסוימת על הרהיטים שרכשנו אצלם.
  • חומרי הגלם – יש חומרי גלם שונים שמשמשים את יצרני הרהיטים. חומרים אלו נועדו לאפשר ייצור רהיטים בהתאמה אישית בהתאם לצרכים. בין היתר ניתן להזכיר את העץ המלא, סנדוויץ', MDF ועוד. כמובן שיש הבדלים משמעותיים בין חומרי גלם אלו. אם אנחנו רוצים רהיטי איכות יהיה עלינו להדגיש זאת ולבחור חומר גלם מתאים לפרמטר זה. אמנם המחיר עשוי להיות יקר יותר בגין כך. כי אי אפשר להשוות עלויות של סיבית לעלויות של עץ מלא. אבל כאשר מחפשים איכות אי אפשר להתפשר ולשלם פחות.
  • תהליכי הייצור – תהליכי הייצור משפיעים אף הם על איכות הרהיטים ועל העמידות שלהם לאורך שנים. לכן לא מספיק להתייחס לפן של חומרי הגלם. אלא יש לוודא כי בחרנו נגר שנחשב לאיכותי או חנות / מותג שמובילה ברמת איכות גבוהה. חשוב להתייחס לכך שלעיתים יש רשתות או מותגים שהמחירים שלהם יקרים, והדבר לא נובע מרמת איכות גבוהה, אלא מעיצוב, אופנה ומיתוג. כך שלא תמיד המחיר מספר לנו על איכות המוצרים.
  • המלצה של איש מקצוע – כדאי מאוד לשמוע מה יש לנגר אמין ומקצועי לומר לנו. כי שלל חומרי הגלם עלול לבלבל אותנו. במיוחד לאור העבודה שיש לכל חומר גלם ייעוד, ואין המלצה גורפת לכלל הרהיטים.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »