איך נשמור על המקרר שיעבוד לאורך שנים

טכנאי מקררים

המקרר החדש הגיע אלינו ואם זה מקרה ראשון כמובן שנשמח בו ונרצה לשמור עליו מכל משמר, ודווקא העובדה שמקרר ולא כל כך חשוב איזה נעשה עם השנים חפץ נוי בכל בית, רצוי שנדע גם לשמור עליו. וכאן נכנסת שאלה השאלות:

איך נשמור על המקרר שיעבוד לאורך שנים? 

לקנית המקרר חשיבות רבה שכן זהו מצרך חובה בכל בית אלא אם החלטתם לגור באוהל ואז הוא יהיה נדרש קצת פחות אך ברוב המקרים הקניה שלו נעשית בכובד ראש ובצלילות רבה גם מעצם העובדה שנרצה מקרר עוצמתי שיחזיק לנו לאורך זמן וכן כפריט נוי שיתפאר בדירתנו ויהיה במקרים מסוימים מקור לדיבור ולשיח מלבב על איך, כמה עלה והיכן נרכש וכד'

מבחינה מכנית שימור חייו של מקרר וכל מקרר שלא יהיה נעוצה בעובדה שהבנו שאם כל הכבוד לפריט ולמוצר היפייפה שיושב לנו במטבח, את הדלת נצטרך להשאיר סגורה כמה שיותר. מצב שכזה יגרום למנוע לעבוד בשקט וברוגע יותר וללא כל כח מיותר שמעבר למה שהמקרר צריך לו.

איך נשמור על מראה המקרר? 

מכיוון שהבנו שמקרר, בנוסף ליכולתו לקרר לנו את האוכל גם צרך להראות טוב נרצה כמובן לשמור על החזות שלו. כל דפיקה בו תשתווה לדפיקה של רכבינו ואם במקרה של דפיקה ברכב יהיה עלינו לקפוץ למוסך ולסדר את הנזק הרי שבמקרה של המקרר המצב יהיה טיפה מסובך יותר.

ההוצאה של הצד ה"נדפק" במקרר ולקיחתו ליישור ותיקון או תיקון דלת מקרר בתל אביב תצריך מאיתנו כיבוי מקרר לכמה שעות והעברת תכולנו למקום אחר וזמן שרק יגדל עד שהדלת הדפוקה תחזור אלינו וכו' לא שווה את כל הטרטור הזה ולכן להרחיק ילדים וחפצים נוסעים כקורקינט וסקייטבורד מרהיט המטבח שלנו תעשה את שלה גם.

איש איש בהרגלו יחיה 

נכון ההרגל ההתנהגותי שלנו בסביבת חפצים יקרי ערך תמיד נוטה לשמרנות ולפקיחת עניים ולא נאפשר למי מבאי הבית לשחק ליד מוצרי חשמל יקרים ואהובים לנו אך תמיד יש חריגים שכן יעשו את ההיפך ולא יחששו להרוס לכן תשומת לב טיפה פקוחה יותר תעשה טוב לכולם.

לעוד פרטים, בקרו בכתובת https://conferenceinabox.io/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »