איך מקבלים רשיון קבלן

1566391-min

דרך קלה ופשוטה גישה ראשונית

איך מקבלים רשיון קבלן?
עניין ידוע הוא כי לפי החוק בישראל כל קבלן חייב רישיון, לא כולם יודעים כי רישיון זה מוענק במסגרת תהליך מוסדר: שורה ארוכה של תקנות אשר קובעות את התהליך של סיווג קבלנים רשומים. הצעד הראשון הוא פנייה אל רשם הקבלנים שהוא הגוף האחראי על רישום הקבלנים.

סוגי קבלנים שונים

אז איך מקבלים רשיון קבלן?
כל פרויקט בנייה מערב באופן טבעי שורה ארוכה של קבלנים שונים אשר לכל אחד מהם תחום התמחות אחר. פרויקט בנייה למשל מורכב מקבלנים מסוגים שונים: קבלן עפר, קבלן תשתיות, קבלן אינסטלציה, קבלן שאחראי על השלד, קבלן חשמל, קבלן שיפוצים ועוד ועוד. כדי להפוך לכל אחד מהקבלנים הללו יש לעבור תהליך רישום אצל רשם הקבלנים אשר מחייב לכלול בתוכו אפילו את הסיווג בתחום ההתמחות המדויק שהרישיון יהיה בעל תוקף עבורו. במידה ולא ידעתם את הפרט הזה יתכן שתקבלו דחייה או אי אישור של הרישיון. אבל אל דאגה: 

אמינות וידע

המשרד שלנו בעל ניסיון רב וידע בכל סוגי הפניות לרשם הקבלנים, אחרי יותר מאלפי פניות מצאנו את הדרך הנכונה ביותר להנפיק רשיון בדרך המהירה והנוחה ביותר. ואנחנו נדע בדיוק להסביר לכם איך מקבלים רשיון קבלן. כמובן שאפשר גם לפנות אלינו כדי שנוכל להסדיר עבורכם את התהליך בעזרת הניסיון הרב שקיים אצלנו ויסייע לכם לעבור את התהליך בצורה מהירה קלה ובעיקר בטוחה ונכונה.
חשוב לדעת שפעילות ללא רישיון מתאים יכולה להוות עבירה פלילית ולהוביל לנקיטת אמצעים משמעתיים כנגדכם אשר ישללו מכם את האפשרות לעבוד בהמשך בתחום זה. ולכן חשוב מאוד לדעת בדיוק איך מקבלים רשיון קבלן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

קבלן חשמל מומלץ
Blogging
maayan

איך למצוא קבלן חשמל מומלץ?

צריכים לבצע עבודות חשמל בבית? משפצים ורוצים לבנות מערכת חשמל חדשנית וגדולה? זקוקים לעבודות חשמל בבניין שלכם? במקרים אלה, חשמלאי

קרא עוד »