איך להתאים גוף תאורה לעיצוב הביתי?

החלטתם שלגופי התאורה יש יתרונות, שאתם לא יכולים להתפשר עליהם, והחלטתם לרכוש אחד או כמה שכאלו, אך עליכם לדעת כי חובה להתאים את גוף התאורה לעיצוב הביתי. ככלל חשוב לדעת כי לא תמיד גוף תאורה יפה הוא גוף תאורה שמאיר חזק, וישנם חדרים שאין ברירה חייבים בהם תאורה חזקה, על מנת לתפקד היטב בהם, אז איך להתאים גוף תאורה לעיצוב הביתי?

טיפים שיעזרו לכם להתאים את גוף התאורה לעיצוב הביתי 

יש אנשים, שחושבים שככל שתולים יותר גופי תאורה בחדרים, כך יהיה יותר אור, אך זה לא בהכרח נכון, לעיתים ריבוי גופי התאורה יוצר אור שאינו נעים לעין, ויתכן כי גוף תאורה אחד גדול ואיכותי יספק את התאורה החזקה הרצויה. 

  • התאימו את גופי התאורה לחדרים 

יש לדעת כי בעוד בחדר השינה ניתן לשים מגוון רחב של גופי תאורה ישנם חדרים שחייבים בהם תאורה חזקה וטובה, כמו חדרי הילדים וחדר האמבטיה.

  • יצירת אווירה 

חשוב מאד ליצור אווירה מתאימה בחדרים, משום שאכן יש חדרים שבהם זקוקים לתאורה חזקה וטובה, אך יותר מידי תאורה בחדר עלולה ליצור אווירה לא נעימה, ולעומת חדרים שבהם צריכה להיות תאורה נוחה ורגועה.

  • התאמת גוון האור לרהיטים בבית 

חשוב מאד לדעת כי יש להתאים את גוון האור לרהיטים בבית. לדוגמא, בבית שיש בו רהיטים רבים יתאים דווקא לבן חום הנוטה לצהוב, והלבן הטבעי יתאים יותר למשטחי עבודה, שכן האור הלבן הקר אינו מרגיע, ולכן לא כדאי להשתמש בו בחדרי השינה ובחדרי הילדים. 

לסיכום: ניתן לומר כי חובה לתכנן ולהתאים את כמות גופי התאורה. בהתאם לצורך שיש לדיירי הבית

בדקו באתר חנות גופי תאורה בראש העין איזה מאוורר הכי מתאים לכם