איך לבחור קבלן שיפוצים ומה חשוב לדעת לפני שיפוץ בניין משותף

שיפוץ בניין משותף

כל מי שהתעסק אי פעם עם הנושא של שיפוצים, יודע מן הסתם בכמה כאב ראש הדבר כרוך. במקרים רבים, אחרי שכבר בחרנו את הקבלן והחלטנו מה בדיוק אנחנו עומדים לעשות, או אז מתחילה הסחבת הגדולה. הקבלן שחש שאנחנו הלקוחות כבר נמצאים בכיסו, עושה בנו כרצונו. הוא מתחיל מספר פרויקטים בו זמנית ועל כן העבודה לא מתקדמת בקצב המצופה, אז פונים לעורך דין מקרקעין עוז כהן.שיעזור להזיז את הדברים

מלבד זאת קורה לא פעם שהקבלן לא מבצע את העבודות בצורה המקצועית הרצויה. הוא מנסה להקל על עצמו את המלאכה ועל כן הוא מעדיף להעמיד קירות גבס במקום קירות מבלוק, הוא לא מכין כראוי את הבית  לקראת צבע ועוד שלל בעיות שונות שכל אחד מן הסתם זכה לשמוע על אודות קבלנים לא אמינים. זו הסיבה שחשוב כל כך לעשות עבודת שטח בטרם נופלת ההחלטה על איזה קבלן שיפוצים כדאי ללכת.

אז איך בוחרים את קבלן השיפוצים?

גם כאשר מדובר בשיפוץ קטן בבית הפרטי וגם אם מדובר בשיפוץ מקיף של בניין מגורים גדול, חשוב מאוד כי ייערכו בירורים מקיפים על אודות איש המקצוע אשר אכן יוכל ליטול על שכמו את המשימה.

> התייעצו עם עורך דין לשיפוץ בניין משותף – זה חשוב!

לפני הכול – מבררים!

איך מבררים על קבלן שיפוצים?

על פי רוב, נוכל לקבל את האינדיקציה הטובה ביותר על אודות המקצועיות של הקבלן, על ידי שנשמע את חוות הדעת של לקוחות קודמים. הם אלו שידעו לדווח לנו ולספר לנו בדיוק מי הוא קבלן שיפוצים טוב ומי הוא קבלן שיפוצים פחות טוב. הם ידעו לדווח על קבלנים ששומרים על לוח הזמנים לעומת כאלה שזלזלו מאוד מהבחינה הזו. הם גם ידעו לומר האם מדובר בקבלן העובד באופן יסודי או שמא הוא מחפש לעצמו חיים קלים.

למעשה אחרי שאתם מדברים עם לקוחות, אתם כבר הרבה יותר חכמים ויכולים להתקדם הלאה.

לא מתחילים ללא הצעת מחיר ברורה וסופית

שיפוצים זה משהו שיודעים איך הם מתחילים אך לא תמיד יודעים איך הם יסתיימו. מסיבה זו חשוב לסגור את כל הקצוות מול הקבלן לפני שיוצאים לדרך.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »