איך להיות איש מכירות טוב שאשכרה מצליח למכור

אומרים שאיש מכירות מוצלח הוא אותו אדם אשר מאגד תכונות מסוימות, כמו למשל אמינות, סבלנות, יכולת ניתוח של הלקוח, התאמת ההתנהגות ללקוח ואסרטיביות. אך מה שלא לוקחים בחשבון הוא שתחום זה הוא  תחום תחרותי מאוד ויש הרבה אנשי מכירות ולכן אחד מהדברים החשובים ביותר שכל איש מכירות צריך לדאוג לו הוא עדכונים, חידושים וכלים נוספים בתחום המכירות, כלים וליווי שיהפכו אותו לאיש המכירות הטוב ביותר שהוא יכול להיות. אז איך תוכלו להיות אנשי מכירות מוצלחים? התחילו לקרוא.

 

הופכים לאנשי מכירות מעולים – טיפים

  • בונים מערכת יחסים עם הלקוחות – אנשי מכירות מתחילים אשר אינם לומדים את רזי המקצוע מתלהבים מהסגירות שלהם. הם אינם מבינים שאם מדובר על סגירת עסקה ללא בניית מערכת יחסים ובסיס של אמון עם הלקוח, קרוב לוודאי שהלקוח לא יחזור אליהם. לעומת זאת, בניית מערכת יחסים עם הלקוח, מערכת יחסים של אמון ויחס אישי קרוב לוודאי שתוביל את הצרכן לרכוש מוצרים נוספים מאותו איש מכירות.
  • התאמה ללקוח – אי אפשר לעבוד על מודל של כפיית המוצר על הלקוח ושכנוע שהוא זקוק לאותו מוצר או שירות בכל מצב. שכן, אולי שיטה זו תצליח פעם או פעמיים אך לא לאורך זמן. מה שכן ניתן לעשות הוא לברר מהם הצרכים של הלקוח ולבחור בטיימינג הנכון לפנות ללקוח ולהציע לו את המוצרים או השירותים אותם אתם מוכרים. מה שנקרא "לתפוס" את הלקוח ברגע המתאים לו ולא דווקא לכם.
  • לומדים ומשתדרגים – אם בעבר אנשים האמינו שאיש מכירות טוב הוא זה שנולד עם כשרון השכנוע הטוב ביותר, כיום כולנו מודעים לכך שאנשי מכירות מעולים הם אנשי מכירות שמשלבים כשרון טבעי עם לימודי מכירות וליווי אישי של מנטורי מכירות. לכן, הטיפ הבא הוא להקפיד להתעדכן כל הזמן וזאת באמצעות סדנאות למכירה, קורסים למכירות ואף לפנות אל מנטורים בתחום המכירות אשר יעזור לכם להגיע לתוצאה בה אתם מעוניינים: איש מכירות טוב אשר מצליח ליצור בסיס רחב של לקוחות ואיתו הרווחים הרצויים.

 

בהצלחה

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »