כמה עולה לאטום בניין משותף?

איטום זו פעולה מורכבת מחד, אך נחוצה ובעלת חשיבות רבה מאידך. אכן, במקרה בו בניין ניזוק במהלך השנים, שכבות האיטום התקלפו ומי הגשמים עלולים לחדור פנימה, יש לבצע איטום מקצועי של הבניין. במידה ומדובר על בניין משותף יהיה צורך לארגן את כלל הדיירים על מנת לבצע איטום לגג הבניין. כמובן שיהיו חילוקי דעות והצעות מגוונות. כאשר המטרה היא להוביל תהליך איטום מקצועי ויעיל אשר יספק לבניין את האיטום הנדרש.

אז כמה זה עולה?

בדומה לשירותים בתחומים רבים אי אפשר לקבוע מחיר בלי לבחון את הבניין ואת הפעולה הנדרשת. שכן לכל בניין יש מאפיינים משלו, והיקף העבודה כמו גם כמות חומרי הגלם ישתנו בהתאם. כך שמחיר ניתן לקבוע רק כאשר איש מקצוע בוחן את השטח מקרוב, ובודק את גודל הבניין, את מצבו הנוכחי וקובע את סוג האיטום המתאים.

לקבל הצעת מחיר

אם הנכם חפצים לקבל הסכמה קולקטיבית מהשכנים ולצאת לדרך עם איטום. חשוב לפני הכול לברר על חברות שעושות עבודות איטום בסנפלינג שונות המציעות שירותי איטום למבנים משותפים. כך תוכלו לשמוע על העבודה הנדרשת מפיהם של מספר נותני שירות. כמו כן לאחר בחינת נתוני השטח יוצע לכם המחיר עבור העבודה. לאחר שיש לכם הצעת מחיר ממספר נותני שירות אתם יכולים להתקדם הלאה ולבדוק את ההצעות השונות. להבחין בהבדלים באופן העבודה וכמובן במחיר הסופי – ולקבל בהתאם לכך את ההחלטה שלכם.

הסכמת שכנים ויציאה לדרך

כולנו יודעים שכאשר מדובר על הזמנת שירות בבניין משותף מדובר בעניין מורכב למדי. וזאת בגין העובדה שכלל השכנים צריכים לתת את הסכמתם לעניין. כמו כן בעניין תמימות דעים בבחירת נותן השירות ואופן ביצוע האיטום חשוב כי כולם יתנו יד למהלך וישתפו פעולה.

איכות, מקצועיות, אחריות

כמובן שחשוב מאוד לבחור חברה אשר מציעה שירות איכותי. מה שאומר שהיא בוחרת חומרי גלם עמידים ומוודאת כי תהליך האיטום אכן מתבצע מתוך מטרה להשיג איטום מלא. כמו כן יש לשים לב לעניין המקצועיות והיכולת לנהל את התהליך על הצד הטוב ביותר ובאחריות מלאה.

אולי יעניין אותך גם לקרוא תליית שלטים בגובה

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »