אגרטלים מעוצבים לבית – מה חשוב לדעת כשבוחרים אגרטלים?

אגרטלים מעוצבים

למרות המשפט הידוע "אל תסתכל בקנקן", אגרטלים יכולים להיות הרבה יותר מאשר כלי אחסון לפרחים, הם יכולים להוות חלק עיצובי ונקודות דקורטיביות בבית כשהם עם פרחים ובלעדיהם. 

חשיבותם של הפרחים

פרחים משמחים מאוד את המביטים בהם, פרחים בבית משרים אווירה נעימה, ביתית וחמימה. אם קניתם את הפרחים לעצמכם או קיבלתם אותם, מישהו אוהב אתכם ורוצה בשמחתכם, גם אם זה אתם בעצמכם. תמיד כדאי שיהיו בבית כמה אגרטלים בגדלים שונים שיתאימו לסוגים שונים של פרחים ויהיו חלק מהעיצוב בבית כולו. אם עדיין אין לכם, כדאי שתקנו בכמה אגרטלים מעוצבים לבית – מה חשוב לדעת כשבוחרים אגרטלים?. 

הואזה שעל המדף

עולם האגרטלים הוא עצום וכולל בתוכו אגרטלים בגדלים שונים, מידות שונות, צבעים, צורות וחומרים. יש שאוהבים אגרטלי זכוכית שקופים ויש שאוהבים להציג את האגרטלים על מדפים ולראות בהם חלק מהריהוט והעיצוב של הבית כולו. אגרטלים מגיעים בצורות שונות וגדלים שונים, לדוגמה אגרטל לפרח בודד, אגרטל עם צוואר צר ומבנה רחב או להיפך, אגרטלים מעוגלים, מרובעים ועוד ועוד, אם אתם לא אוהבים לראות פרחים בצורה מסוימת, אל תקנו אגרטל בצורה כזאת. 

הצבע היפהפה הוא הקובע

אגרטלים מעוצבים יכולים להיות עשויים מחומרים שונים ומושפעים מטרנדים ואופנות. אגרטלי זכוכית שקופים הם תמיד קלאסיים ואפשר למצוא אותם במגוון מחירים, החל בזולים מאוד בחנויות הסטוק ועד יוקרתיים ויקרים מקריסטל. אגרטלי קרמיקה היו אופנתיים בשנות ה 70 וכיום נחשבים לרטרו מיוחד, חומרים כמו עץ ומתכת מאפשרים עבודות גילוף וריקוע והופכות את האגרטלים ליצירות אומנות של ממש ואילו חומרים כמו קש וראטן נותנות לאגרטלים מראה נקי, טבעי וכלי קיבול הולם לפרחים.

אולי יעניין אותך גם כריות מעוצבות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »