הקיץ כאן והמנגלים יוצאים: מנגל גז או מנגל פחמים?

מנגל גז

אז הקיץ כבר נוכח כאן ומבשר לכולנו על עונה של פנאי, בילוי והנאה בחיק הטבע. וכמובן, איך לא – גם המנגלים יוצאים לאוויר העולם ורבים מתיישבים בחצר הבית או בפארק אזורי וצולים להנאתם את הארוחה הריחנית והמגרה. אך כמובן שמול המציאות הזו מתעוררות שאלות רבות. כיצד לצלות? איזה מנגל לבחור? האם להמשיך עם המוכר והישן, או שמא מוטב להמיר את הפחמים בגריל גז מתקדם יותר?

יתרונות וחסרונות לכל שיטת צלייה

חשוב לזכור כי לכל מנגל יש שיטות אל מול חסרונות. מה שאומר שאין שיטה אחת אולטימטיבית אשר היא נחשבת למומלצת וטובה עבור מבחר גרילי גז. כך שכל אחד צריך לבדוק לגופו של עניין, ולאתר את המנגל הנכון והמתאים לו. האם אתם מעדיפים מנגל שקל לתפעל אותו, ואין צורך לעמול על ליבוי הפחמים? מעוניינים לצלות בשר בלי להסתבך עם עשן שמפזר סביב? או שאולי אתם מאלו שלא מוכנים לוותר על המנגל האוטנטי שאותו ניתן להכין לכל הדעות רק באמצעות מנגל פחמים?

לבחור את מה שנכון לכם

היות שיש לכל סוג של מנגל מאפיינים יש לבחור בשימת לב את המנגל הנכון והמתאים לכם. כך שהוא יוכל לשמש אתכם ולענות על הצורך שלכם בהנאה מרובה. שימו לב כי עליכם להגדיר היטב מהו הצורך שלכם, מהם הרגלי המנגל שלכם, ומה בדיוק אתם מחפשים בשלב נוכחי זה. בהתאם לתשובות שלכם לשאלות הללו אתם יכולים להתקדם הלאה לעבר הבחירה הנכונה לכם.

מגוון מוצרים ברמות איכות שונות

לא משנה מה החלטתם, חשוב כי תבררו היטב על המוצרים השונים הקיימים בקטגוריה המדוברת   באתר https://www.homegarden.co.il/, ותאתרו את המנגל האיכותי והטוב עבורכם. יש לשים לב לכמויות האוכל אותם אתם צולים – בהתאם לכמות הסועדים, למקום בו אתם עושים את המנגל ולנתונים נוספים שמשפיעים על ההחלטה שלכם.

תחזוקה, עלויות ואחסון

כמו כן יש לדעת כי לכל מנגל יש כללי אחסון ואחזקה משלו. מכיוון שכך יש ללמוד על כך מראש, ולוודא כי אכן תוכלו להחזיק ברשותכם מנגל כזה וליהנות משימוש מועיל.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »