מחסני גינה כתר – באילו גדלים זה מגיע?

מחסני גינה מפלסטיק

מחסני גינה פלסטיק של כתר הם מחסנים איכותיים מאד שהושקעה מחשבה רבה בתכנון שלהם ובחומרים שמהם הם מיוצרים.

רכישת מחסן של כתר 

מחסן של כתר אמור להיות תואם את הצורך בו, בהתאם לכמות הציוד שאמורה להיכנס לתוכו. מעבר לכך חשוב שהוא לא יתפוס שטח גדול מדי בגינה ולכן בוחרים עבורו בדרך כלל את אחת מפינות המגרש כך שהוא לא יפריע להתנהלות היום יומית במרחב. 

גדלים של מחסני כתר 

המחסנים הללו קיימים בהיצע נרחב מאד של גדלים לנוחות מקסימלית של בעלי הנכס. החל במחסן קטן ברוחב של 140.3 עומק של 73.6 וגובה של 170.4, או ברוחב של 1.30 עומק של 0.74 וגובה של 1.10. בחלק מהמחסנים הללו קיים גם מדף כך שאפשר למקם מוצרים כבדים וגדולים בחלקו התחתון ומוצרים נוספים וקלים יותר על המדף. כמו כן אפשר לאחסן בתוכו מתקן גריל ולהוציא אותו רק בעת הצורך. כך ביתרת הזמן המקום מוגן מפני גשם ושמש.

קיימים גם מחסנים גדולים יותר באתר www.shtibay.co.il/ כמו לדוגמה ברוחב של 3.50, עומק 2.29 וגובה 2.54., או ברוחב 2.259 עומק 223.5 וגובה 2.42.

יש גם דגמים אחרים הנראים כמו מבנה של בית שאפשר לרכוש אותם בגדלים של – 

  • 8*11
  • 7*7
  • 4*6
  • 6*8
  • 8*8
  • 6*6 

מחסנים ייחודיים 

קיים גם מחסן בגודל ייחודי, רוחב 2.28, עומק 3.50, גובה 2.52 הנראה גם הוא בצורה של בית. 

מדובר במחסן מפלסטיק אשר הוא מחוזק באמצעות חיזוקי פלדה. כל הקירות הם בעלי דפנות כפולות, גג הכולל סקיילייט בחלקו העליון, כדי ליהנות מאור השמש ופתח אוורור.

מחסן שימושי בעל נראות יוצאת דופן המעניקה צביון מיוחד לכל גינה שבה הוא ממוקם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »