ריהוט לבתי הכנסת ומוסדות

ריהוט לבתי הכנסת

בית הכנסת הינו המקום הקדוש ביותר לעם היהודי בו אנו מתפללים בערב יום שישי, בשבת, ימי צום, חגים ומועדים כאשר הציבור הדתי מעביר בו שעות רבות. לריהוט בבית הכנסת חשיבות רבה הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית. כבר שנים רבות שאנו מתמחים בתכנון, ייצור ושיווק של רהיטים ייחודיים לבית כנסת, עשויים כולם מעץ מלא איכותי על פי כל התקנים.

ריהוט לבתי הכנסת

אילו סוגים של רהיטים אנו מתכננים ומייצרים עבור לקוחותינו?

  • ספריות קודש מעוצבות – לספרי הקודשה והתורה מקום של כבוד. אנו מתכננים ספריות קודש מעוצבות במגוון של דגמים ומסוגים שונים של עץ: ספריות מעץ גושני, ספריות מעץ אלון, ספריות עץ בשילוב פורניר בגוון דובדבן, בסגנון אנגלי, עם דלתות זכוכית, ספריות מעץ אורן צבוע בהלבנה, ספריות בצבעי אפוקסי ועוד. אנו עובדים בטכנולוגיות חדישות במטרה לשמור על איכות העץ לאורך שנים רבות.
  • ארונות קודש במגוון דגמים מעוצבים – אנו מייצרים ומעצבים ארונות קודש מהודרים לפי התקנים כולל גילופים ידניים ייחודיים במגוון סגנונות עיצוביים בהתאמה אישית לפי הגודל הרצוי
  • מערכות ישיבה לבתי כנסת בהזמנה אישית – אנו בונים כסאות לבית כנסת כאשר כל חלקי הכסא מיוצרים מעץ מלא בשילוב ידיות צד, ידיות אמצע עם תאי אחסון והכל נעשה בעבוד יד עם פרזולים איכותיים וריפודים מלאה עם מגוון רחב של בדים לפי בחירה.
  • בימות תפילה – אנו מעצבים בימות תפילה מעוצבות בגילוף בידי אומן, גילוף ידני, עיטורים מדהימים בהתאמה אישית.

ריהוט לבתי כנסת – למה אצלנו ?

חברת הוד והדר נחשבת לאחת החברות הידועות והמובילות בתכנון, ייצור והתקנה של ריהוט לבתי הכנסת ומוסדות. אנו מספקים רהיטים לבתי כנסת מכל הסוגים בהתאם לדרישת הלקוחות תוך התחשבות בסגנון העיצובי של בית הכנסת והתקציב העומד לרשותכם.

נשמח לסייע לכם בתהליך תכנון החלל, לשלב את הדקורציה המתאימה, לשלב פינות הצנחה בכניסה לבית הכנסת, לתכנן את ארונות הקודות, היכל הקודש, בנת החזן, התיבות, המחיצות וספריות הקודש. כל תהליך התכנון מתבצע על ידי הצוות המקצועי שלנו המתמחה בבניית ציוד ורהיטים לבתי כנסת כבר למעלה מ-15 שנים. אנו מקפידים על שימוש בעץ מלא איכותי, בדי טקסטיל מרהיבים כאשר כל פריט שתזמינו מאיתנו מיוצר ברמת גימור גבוהה במיוחד. תוכלו ליצור איתנו קשר דרך האתר http://www.aronot-kodesh.co.il/ בכתובת בעמוד הצור קשר, בטלפון 054-9741329 או במשרד בטלפון 08-6719973.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?