שולחן מתקפל לקיר – פתרון בחללים קטנים

שולחן מתקפל לקיר

בדירה בעלת שטח קטן יש צורך לחשוב על פתרונות חכמים לריהוט. רהיטים נחשבים לבעלי המימדים הגדולים ביותר מכל הפריטים הנדרשים בדירה. שולחן הוא רהיט רב שימושי ונועד לאכילה, לעבודה, להכנת שיעורי בית ועוד.

אחד הפתרונות החכמים הקיימים הוא התקנת שולחן מתקפל לקיר. בעת השימוש פותחים אותו וביתר הזמן הוא מקובע היטב לקיר. השטח המתפנה נועד לשימושים שונים וגם למעבר. יתרון נוסף חשוב הוא באפשרות לנקות היטב מתחתיו. בשולחנות שנועדו לאכילה מצטברים, לעיתים, שאריות מזון אותם כדאי לסלק לאלתר.

שולחנות מגוונים

ניתן למצוא שולחנות מגוונים העשויים מעץ, ממתכת ועוד. חלקם מיועדים למטבח, יש לחדרי עבודה, לחדרי ילדים ועוד. ניתן למצוא אותם בגדלים שונים ובעיקר בצורות מלבניות ומרובעות, אם כי ניתן למצוא גם עגולות.

הפתיחה והסגירה שלהם קלה מאוד ויכולה להתבצע גם על ידי ילדים מתבגרים בני נוער. פלטת השולחן הנפתחת יכולה להיתמך על רגליים או על תמיכות חזקות העשויות מתכת המעניקות את היציבות הנדרשת. השולחנות מגיעים במגוון צבעים המאפשרים לכל אחד גמישות בבחירה.

חיסכון נוסף

אנשים שאינם יכולים לרכוש דירות גדולות העולות כסף רב יכולים למצוא פתרונות חכמים לסוגי ריהוט. כך מיטות מתרוממות, ספות נפתחות ושולחנות מתקפלים לקיר. החיסכון מתבטא ברכישת הדירה הקטנה עצמה אבל גם במיסים המשולמים ובתחזוקתה הכללית. מעבר לכך, שקל ונוח יותר לטפל בה. שולחנות מתקפלים מספקים פתרונות נהדרים גם לחללי משרדים, מסעדות ומקומות קטנים אחרים בהם שוהים אנשים. מומלץ לרכוש שולחן מתקפל לקיר כמו גם ריהוט חכם אחר מהסוג הנ"ל אצל משווקים בעלי מוניטין. יש ברשותם אתר בו ניתן לראות את כל הרהיטים ולקבל ייעוץ. לאחר מכן, להגיע לחנות, לראותם מקרוב, להתרשם ולרכוש.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.excellent-il.com!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?