כל קיר והציור שלו

כל קיר והציור שלו

אם יש לכם קיר גדול וחשוף, אם אתם רוצים לקשט את המרחב, ובמידה ואתם רוצים להקנות אווירה נעימה בבית במשרד או בבית העסק – אתם בוודאי יודעים שקישוט הקיר באמצעות ציור מרהיב, יכול לעשות את כל ההבדל. כיום, בעולם האומנות יש מגוון רחב של סגנונות ציור, החל מסגנון האבסטרקט הידוע כמופשט ומתאים למגוון עיצובים בזמן התאמת ציור. ישנם ציורים עם מוטיבים מן היהדות. אפשר למצוא ציורים נון קונפורמיסטיים מעוררי מחשבה אותם מציירים אמנים מכול העולם. כמו גם להנות מתמונות נוף טובות וכאלה שנוצרו בסגנון אימפרסיוניסטי. 

כיצד בוחרים ציור לקיר?

במידה ואתם רוצים לעצב חלל ולהוסיף לו נגיעות ייחודיות: תוכלו לעשות זאת באמצעות בחירה מושכלת ונכונה, כמו גם דרך עיון באתרי אינטרנט של ציירים ואמנים. כיום אפשר למצוא מגוון רעיונות לעיצוב קירות בעוד שבאמצעות פלטפורמות כמו פינטרס או אפילו דרך חיפוש אינטרנטי של ציורים יפים – ציורי פרחים, נופים, דמויות מעניינות – אפשר לקבל השראה ולבחור ציור מתאים. נסו לקבל השראה גם ביציאה את תערוכות בתים פתוחים בהן אפשר לחזות במגוון מבנים מעוצבים ומקושטים. 

התאמת התמונה אל הקיר

כאשר אתם בוחרים תמונה מקורית, חשוב שהיא תהיה מתאימה לגודל הקיר. ציורים בהתאמה אישית יכולים להיות עם מרווחים קטנים או גדולים בין הגבולות של התמונה. בכך למשל ניתן לראות ציורי ענק תלויים לרוחבו ולאורכו של כל הקיר. ולעומת זאת אפשר לראות ציור קטנים מאד על קירות בינוניים או קטנים. בכל מקרה, חשוב למדוד את גודל התמונה שאתם בוחרים ולהתאים אותה ביחס לקיר. 

התאמה לעיצוב 

דגש נוסף שיש לשים אליו לב הוא ההתאמה של הציור לעיצוב המרחב. חשוב כי התמונה תתכתב בצורה נכונה עם צבעים של ריהוט, צבעים של קירות, כמו גם עם הנוף האורבאני או הכפרי שנשקף מן החלון. הכנסו לאתרים של אמנים צעירים או לחנויות המספקות ציורים מקוריים- ותוכלו לעיין בקטלוגים מפורטים שיקנו לכם את היצירה המתאימה ביותר לקירות המבנה שלכם. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?