חיפוי אפוקסי לרצפה – לאן זה מתאים?

חיפוי אפוקסי לרצפה - לאן זה מתאים?

חיפוי אפוקסי לרצפה הינו ציפוי ייחודי, בעל עמידות יוצאת מן הכלל. מבחינה תיאורטית, ניתן להתאים חיפוי מסוג כזה לכל רצפה באשר היא. הוא יכול להשתלב מעל מגוון רחב של מרצפות ורצפות קיימות. יחד עם זאת, הוא מתאים ליישומים מיוחדים יותר מאשר לאחרים. נסביר לאן זה מתאים ואיך אפשר להתייעץ או להזמין. 

כיסוי מלא של רצפה קיימת

מלבד העובדה שהוא מאוד עמיד, לא נשרט ולא נשחק לאורך זמן, חיפוי אפוקסי לרצפה מצטיין גם במראהו החלק. הוא חלק כמו ראי, כלומר שונה באופן מובהק מרצפת מרצפות כפי שכולנו מכירים. אפשר ליישם את החיפוי הזה אפילו על רצפות לא מתוחזקות או ישנות, מפני שהוא מכסה את השכבה הקיימת בצורה מוחלטת לגמרי. את האפוקסי ניתן ליישם על מגוון רחב של תשתיות.  

היכן חיפויי האפוקסי מקובלים במיוחד 

חיפוי מסוג זה מאוד קל לתחזוקה, פשוט לניקוי וכאמור, עמיד. מכיוון שהוא עמיד גם ללחצים ולשחיקה מסיביים, הוא מתאים גם למטרות תעשייתיות. הוא מקובל מאוד למשל:

  1. במתקנים תעשייתיים ובמפעלים. 
  2. באולמות תצוגה ומרכזי מכירות. 
  3. במגרשי ספורט מובילים ובאולמות. 
  4. במטבחים מוסדיים, תעשייתיים, קייטרינג.
  5. במרכזים לוגיסטיים, מחסנים ואתרי אחסון מכל סוג.  

איך להזמין חיפוי אפוקסי לרצפה

החיפוי העדכני והמרהיב הזה מעניק חזות חדשה, חלקה, מבהיקה מניקיון וללא תפרים או פוגות. המשטח לא קולט כתמים, הוא תמיד נשאר נקי ודי במעט מים על מנת לשמור על מראה מצוחצח תמיד. כיום, אפשר להזמין את החיפוי הזה מהסוג האיכותי מחברת Vloer המתמחה ביצירת רצפות מודרניות, בעיצוב נקי, לשימושים עסקיים, תעשייתיים וביתיים. עובדים בשיתוף פעולה גם עם לקוחות פרטיים וגם עם מעצבי פנים ואדריכלים. לפרטים נוספים היכנסו לאתר https://vloer.co.il/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?