כורסאות טלוויזיה חשמליות – לכמה זמן יש אחריות?

כורסת וינטג'

כורסאות הטלוויזיה מיוצרות בקפידה רבה ובהתאם לכך ניתנת תקופת האחריות. הדבר תלוי בסוג הכורסה ולאור העובדה שיש דגמים רבים, בחלקם האחריות היא לכמה שנים ואחרים לכל החיים.

ייצור כורסאות טלוויזיה חשמליות 

כורסאות טלוויזיה טיויפוינט המודרניות מתוכננות בקפידה וקיימת חשיבה על כל פרט ופרט. מהנדסי הייצור בוחנים את התכנון כדי לוודא שאכן קיימת התאמה אופטימלית בין כל החלקים השונים ולאחר מכן בוחנים את תכנון המנוע, שאמור לאפשר שינויים רצויים בכורסה.

אפשר להרים את המדרג כך שהרגליים יונחו בקדמת הכורסה וגם קיימת אפשרות לכוונן את משענת הגב וליצור כמה אופציות של זוויות לנוחות מקסימלית של כל אחד מהם.

מבקרי האיכות בוחנים בסוף התהליך את תקינותה של המערכת החשמלית, כדי לוודא שהמוצר יצא תקין משער המפעל. 

אחריות לכורסת טלוויזיה חשמלית

אם הכורסה תקינה מעניקים לה אחריות של כמה שנים על טיבה של הכורסה ועל המערכת החשמלית והשלט המצורף. קיימות גם כורסאות שמעניקים עבורן אחריות לכל החיים.

רכישת כורסת טלוויזיה 

כורסת טלוויזיה חשמלית היא פריט הכרחי ובמיוחד בבתים שבהם מתגוררים אנשים מבוגרים או סיעודיים. הטלוויזיה היא עיקר הפעילות החברתית שלהם והם יושבים לאורך שעות וצופים בשידורים ולכן הם זקוקים לכורסה איכותית.

האפשרות לבחור בכורסאות בהתאם לצרכים הסיעודיים הספציפיים של כל אחד מהם כמו גב מתכוונן, זוויות ישיבה והישענות או הדום לרגליים, מסייעים להם מאד. 

כאשר קיימת מערכת חשמלית והמבוגרים מסוגלים באמצעות השלט לשנות את תנוחת הישיבה או השכיבה קיימת לכך חשיבות רבה באורח החיים שלהם. 

גם לריפוד יש חלק חשוב בנוחות הישיבה, רבים יעדיפו כורסת עור מאסיבית ואילו אחרים יעדיפו כורסה המרופדת באחד מהבדים הקלילים והנעימים, בגוון הרצוי.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »