ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף

1548588-min

על פניו, אנחנו לא אמורים להתמודד עם מצב בו יש רטיבות מתחת לריצוף של הבית או של העסק. זה לא מצב סטנדרטי, מן הסתם. אך לצערנו הרב, זה יכול לקרות במצבים מסוימים ואנחנו צריכים לדעת כיצד להתמודד עם מצב כזה.

מצב בו יש חול רטוב מתחת לריצוף, נובע בעיקר כתוצאה מהצפה שנובעת מנזק בצנרת או מחדירה של מים מבחוץ, כמו שקורה לא פעם בחורף, בין אם זה למרתף, מקלט או אל מקומות אחרים. בין הדברים שאנחנו צריכים לעשות בשביל לתקן את המצב, זה לייבש את החול הרטוב שנמצא מתחת לריצוף.

תהליך זה אמור להתבצע על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בכך, גורמים שאנחנו יכולים לסמוך על הידע, הניסיון והיכולות המקצועיות שלהם. צריך לציין, לא מדובר בסיטואציה סטנדרטית ולכן גם היא לא תתבצע ללא בדיקה ואבחון מקדים. זאת על מנת לדעת מה מקור הבעיה, מהיכן נכנסו המים ומדוע הם נכנסו. ברגע שאנחנו נבין איך זה קרה, אז נוכל לטפל בבעיה כמה שיותר מוקדם וכמה שיותר מדויק, כך שהיא לא תחזור על עצמה שוב. לאחר מכן נתחיל בייבוש החול.

 

איך זה מתבצע באופן מעשי

בתחילה ננסה להגיע אל החור הרטוב שנמצא מתחת לריצוף באופן מהיר ומדויק, בין אם זה אומר שנידרש להרים את המרצפות ובין אם לא. נתחיל בתהליך הייבוש באמצעות כלים ואמצעים שונים.

לאחר מכן, בשלב מתקדם יותר אנחנו נבחן עד כמה התהליך הצליח ואם יש צורך נחזור אליו שנית. צריך להבין, החול חייב להיות יבש לגמרי על מנת שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש בריצוף כמו שהוא, בצורה נכונה ובטוחה. אחרת אנחנו לא נוכל לעשות בו שום שימוש אפקטיבי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

קבלן חשמל מומלץ
Blogging
maayan

איך למצוא קבלן חשמל מומלץ?

צריכים לבצע עבודות חשמל בבית? משפצים ורוצים לבנות מערכת חשמל חדשנית וגדולה? זקוקים לעבודות חשמל בבניין שלכם? במקרים אלה, חשמלאי

קרא עוד »