היונים מציקות? הרחקת יונים בגובה באמצעות סנפלינג

הרחקת יונים בגובה

היונה היא סמל השלום והטוהר. משק כנפי יונה נשמע תמיד כמו משהו מרגש, טמיר וקסום. אז הכול נכון אבל רק עד שהיונה מתחילה לקנן אצלנו בבית. במסתור הכביסה, על המזגן, על אדן החלון או בכל מקום אחר בו היא ראתה לנכון להרגיש בנוח ובטוח.

כאשר היונה מתמקמת לה מאחורי החלון שלנו, על גבי המזגן או בכל מקום אחר ששייך לטריטוריה הביתית שלנו, לא תמיד תהיה לנו גישה כדי לסלק אותה או כדי להתקין רשת שתמנע מהיונה להגיע לאזורנו. כי היונה היא בעל חיים מתוחכם למדי. היא מצליחה להתמקם לה בזוויות הכי בעייתיות והכי לא נגישות עבורנו.

הרחקת יונים בגובה

אז בדיוק לשם כך יש לנו את האפשרות להיעזר בשירותי סנפלינג.

מה לסנפלינג ולעבודות גובה?

הסנפלינג מוכר לכולנו מעולם האטרקציות והחוויות. הטיפוס לגובה והגלישה בסנפלינג זוהי אחת החוויות המאתגרות ביותר.

אז בדיוק אותו סנפלינג, אותו הציוד המשמש לצורך הגלישה באוויר, משמש כיום גם לביצוע עבודות. אפשר לבצע היום עבודות בגובה עצום במיוחד כמו הרחקה של יונים מקומות גבוהות בלי שיהיה צורך להיעזר במנוף או בכל ציוד אחר שיעלה את העובד לגובה הרצוי.

כי הסנפלינג מסוגל לתת מענה גם כאשר מדובר בצורך מהסוג הזה.

סנפלינג – שומרים על כל כללי הבטיחות

כאשר מדובר בעבודה הנעשית בתנאי סנפלינג כמו שעושים אצל בסיס עבודות בגובה, חובה לשים לב כי העבודה נעשית באמצעים הכי בטוחים תוך שמירה והקפדה על כל כללי הבטיחות.

  • ציוד איכותי ותקני – זה אומר שהציוד הינו ציוד תקני לחלוטין. ציוד שלא יסכן חלילה את העובדים למעלה.
  • מזג אוויר מתאים – לא כל מזג אוויר יתאים לעבודה בתנאי סנפלינג. רוחות סוערות עלולות לסכן את העובד. טמפרטורה גבוהה עלולה גם כן להוות סיכון לא פשוט.
  • ציוד – חשוב לצייד את העובד לפני שהוא גולש למיקום המדויק בכל מה שהוא יזדקק לצורך ביצוע העבודה. מלבד הציוד הטכני הוא גם צריך להיות מצויד בשתייה ואפילו בארוחה קלה, אם מדובר בעבודה שאמורה לארוך זמן ארוך.

סנפלינג, חוסך הרבה משאבים, הרבה בלגן ובזכותו המלאכה מתבצעת במהירות וביעלות, תוך זמן קצר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?