הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש

נמלי אש נחשבות לאחד מסוגי החרקים המלחיצים והמפחידים ביותר בארץ. מדובר על נמלים קטנטנות בצבע אדמדם, אשר מאופיינות בעקיצה כואבת במיוחד. לרוב נמלים מסוג זה עוקצות, כאשר הן נופלות משיחים או מעצים לתוך הבגדים של האנשים שעוברים בסביבה. הנמלה נלכדת בין הגוף לבגד, נלחצת וכתוצאה מכך עוקצת. מדובר על עקיצה שמלווה בתחושת כאב וצריבה חזקה, המשאירה את מקום העקיצה אדמומי ורגיש למשך מספר שעות. אנשים שרגישים לרוק של הנמלים, עלולים לפתח תגובה אלרגית חריפה במיוחד. מדובר על מין פולש של נמלים, אשר הגיע לארץ מדרום אמריקה ומאז התפשט כבר בלא מעט אזורים בארץ. הנמלים יכולות לעקוץ גם בתוך המים, לכן אין ממנה מנוס גם בבריכות שחיה או אמבטיות. במידה והתגלו אצלכם בבית או בגינה נמלי אש, מומלץ בחום להזמין בצורה מידית הדברת נמלי אש ייעודית ומקצועית.

הדברת נמלי אש – הפתרון היחידי לבעיה

במידה ואתם חווים עקיצות כואבות וצורבות במיוחד, או ששמתם לב שהנמלים הרגילות נעלמו מהבית או מהגינה שלכם- סימן שיש לכם אורחים חדשים בבית. נמלי אש נוהגות להשתלט על הטריטוריה ולגרש ממנה נמלים אחרות ואף חרקים אחרים. כדאי לדעת כי ההתרבות של נמלי האש מהירה במיוחד, לכן חשוב לטפל בעניין בצורה מידית, ולא להזניח. לעומת סוגי נמלים אחרים, נמלי אש מסוגלים לייצר לעצמם מלכות בצורה עצמאית, דבר שמגדיל את יכולת ההישרדות שלהן. מסיבה זו בדיוק, חשוב להזמין חברת הדברות מקצועית ומיומנת, בעלת וותק וניסיון בעבודה עם נמלי אש. רק חברה מסוג זה, תוכל לספק לכם פתרון מקיף ויסודי לבעיה. אומנם נכון כי כל אחד יכול היום לרכוש בסופר פיתיונות לנמלים, אך מדובר על צורת הדברה יקרה ופחות יעילה. הנמלים לא תמיד זקוקות לפיתיון, היות והן אוספות מזון שנחוץ לקן באותו הרגע. לכן חברת הדברה מקצועית ואיכותית, תגיע לשטח ותאבחן את המצב. בהתאם לכך, היא תוכל לספק את הפתרון היעיל והמקיף ביותר.

לסיכום, הדברת נמלי אש חייבת להתבצע אך ורק על ידי חברת הדברה שמתמחה בתחום, היות ומדובר על חרק שמתרבה במהירות ולא פשוט להדברה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »