דלתות פנים מעוצבות

דלתות פנים מעוצבות

אם ברצונכם להחליף את דלתות הבית, דלתות שכבר אינן טרנדיות ובעלות מראה מיושן, תוכלו למצוא בחנויות המובילות בתחום, דלתות פנים מעוצבות, קיים היצע נרחב של דלתות בעלות מראה יוקרתי, איכויות ובטיחותיות.

כמו כן, ישנן דלתות זולות יותר או יקרות, חלקן מתאימות בצורה מושלמת לתקציב הכספי העומד לרשותכם. כאן נכתוב על סוגי דלתות פנים מעוצבות.

דלתות עמידות במים

אלה הן דלתות המיוצרות מחומרי גלם העמידים בפני מים, לחות, היווצרות עובש כמו גם מזיקים. דלתות פנים מעוצבות אותן פיתחו מומחים בתחום. הדלתות הן איכותיות, ויש פיקוח על הליך הייצור, כך שהן מתאימות ביותר לאקלים הישראלי.

דלתות הזזה

אלה הן דלתות פנים מעוצבות, הן מחליקות אל כיס שהוא מובנה העשוי ממכת, הן מוחדרות אל תוך הקיר, כך שהן בעצם חלק שאיננו נפרד ממנו.

דלתות הזזה עם מערכות כיס

דלתות אלה הינן בעלות יתרונות רבים, כך אפשר להפריד בין החללים השונים בבית. מדובר כאן בחללים קטנים כגון למשל חדר הארונות, שירותים הנמצאים בחדר ההורים, כך החדר ישנה את פניו. דלתות אלה הן בעלות רמת גימור גבוהה במיוחד בסגנון מינימליסטי, והן שימושיות.

דלתות מוסתרות במישור של הקיר

אלה הן דלתות מעוצבות שניתן רק לראות את המשקוף שלהן, הוא מוסתר, עשוי מחומר גלם מתכתי, במקרה זה אלומיניום, ובסופו של דבר הן למעשה מתיישרות עם הקיר. 

דלתות נסתרות אפס במישור הקיר

בשמן המקצועי – דלתות במישור הקיר, הן דלתות בעלות משקוף נסתר מאלומיניום אשר מתיישרות בקו ישר עם הקיר.

דלתות הלבשה קו אפס

דלתות בעלות עיצוב מדהים ויוקרתי. המראה שלהן נסתר ומוסווה, בעלות מראה אלגנטי. ללקוח יש שתי אפשרויות – לבחור דלתות בקו המישור של הקיר, או לחילופין בקו ההלבשה. לבסוף נזכיר דלתות המתאימות למוסדות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »