איך לבחור את הוילון הנכון

וילון לבית

אם עברתם לבית חדש, או סוף כל סוף עשיתם את השיפוץ שעליו חלמתם במשך שנים ארוכות, בוודאי בחרתם בקפידה ולאחר מחשבה רבה את ארונות הבגדים, הספות ועיצוב הסלון.

אך קרוב לוודאי שיש אלמנט עיצובי חשוב ששכחתם, אך אשר אינכם יכולים להתעלם ממנו אם אתם רוצים ליהנות מבית המעוצב בצורה שתעניק לכם את ההזדמנות ליהנות מאווירה נעימה וחיובית בכל רגע ורגע שאתם מעבירים בבית שלכם – וילונות!

במסגרת מאמר זה נחלוק אתכם מספר טיפים אשר ילמדו אתכם איך לבחור את הוילון הנכון.

טיפים שיעזרו לכם לבחור את הוילון הנכון

  • חומר הגלם המתאים – כאשר אתם בוחרים וילון לבית שלכם, אחד מהגורמים החשובים ביותר שאתם פשוט חייבים לקחת בחשבון הוא חומר הגלם שממנו עשוי הוילון. החל מכותנה קלילה ועד לקטיפה כבדה, יש שני דברים שאתם צריכים לשקול בעודכם בוחרים את חומר הגלם: כמות השמש שאתם רוצים שתחדור לתוך הבית שלכם, והאוויר שאתם רוצים להשרות בחדר.
  • צבע הוילון – בחירת וילון צריכה להיות מתואמת עם שאר האלמנטים העיצוביים החולשים על הבית שלכם. אתם יכולים לבחור בוילונות בצבעים שעולים בקנה אחד עם שאר הצבעים במרחב, או דווקא לבחור בצבעים מנוגדים לצבעים הקיימים, בצורה אשר משלימה אותם. מדובר על היבט מכריע בבחירת הוילונות לבית שלכם במיוחד כאשר מדובר בוילונות לאמבטיה מפני שידוע כי הצבעים אשר מאפיינים את החלל משפיעים על האווירה השוררת בו.
  • אורך הוילונות – אם אתם מעוניינים ליצור אפקט דרמטי, אתם יכולים לבחור בוילונות אשר משתרעים ממש עד הרצפה. אם יש לכם ילדים, לעומת זאת, ייתכן שמוטב לכם עם וילונות אשר מסתיימים מספר סנטימטרים מעל גובה הרצפה. אתם יכולים גם ללכת על האופציה הקלאסית ולבחור בוילונות מהסוג שמסתיימים באזור אדן החלון.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?