חיפוי שיש למטבח – חשוב לשים לב

חיפוי שיש למטבח

חיפוי שיש במטבח הוא אחד הסיבות מדוע אנשים אוהבים לרכוש איי מטבח לבית שלהם. חיפוי שיש למטבח מונע את מפגעי המטבח כך שלא יזיקו לקירות בו. שיש כחיפוי, מותיר את הקירות נקיים אך גם אם לא, אופן הניקוי שלהם הוא קל ביותר.

חיפוי שיש למטבח – חשוב לשים לב |

ישנם בתים שכשנכנסים אליהם, חיפוי הקיר במטבח הוא ללא ספק זה שתופס את העין ישירות, כך שאפשר לעשות כזה בעיצוב המתאים לכם ולסגנון הבית שלכם שאותו תרצו. מגוון הצבעים והסגנונות עיצוב ששיש נותן הוא בלתי נגמר.

אך אם אתם בוחרים שיש או תבנית שיש קטנה המחוברים לקירות, דעו כי בכל שיפוץ מקלחת, 95 אחוז מהצד האחורי של השיש, צריכים להיות במגע עם בטון בכדי שלא יפלו חלילה על המתקלחים או במקרה של מטבח, על המבשלים בו.

דבק חזק או טיט ייחודי להחזקת שיש, יהיה מצוין עבור השיש לשם ייצובו ועמידותו. חשוב מאוד לשים לב לפרט זה כדי שלא יקרה מצב מסוכן כנאמר לעיל.

תחזוקת שיש במטבח |

תחזוקת שיש עם אוטם איכותי הוא חשוב מאוד וכדאי לתחזק אותו על בסיס קבוע. הימנע משימוש בחומרי ניקוי חזקים (דבר שאינו מבוסס על חומצה) כדי למנוע תחריט או נזק לאיטום.

סבון, מים ומברשת לשפשוף ניילון טובה, יעשו את העבודה. תמיד כדאי להשתמש באריחי חרסינה כחלופה לשיש. אריחי חרסינה רבים נראים כמו שיש ומציעים עמידות רבה יותר במקלחות רגילות ובמקלחות קיטור.

שיש כעיצוב מלכותי |

במשך מאות שנים, שיש וסוגים אחרים של אבן טבעית סימלו עושר וכוח כאשר השתמשו בהם לריצוף ומשטחים אחרים בבתי מגורים.

בתרבויות העתיקות של פרס, יוון ואיטליה, עבודת היד שעסקה בחציבה, חיתוך והובלת אבן טבעית פירושה שרק האזרחים העשירים ביותר – או הממשלה עצמה – יכלו להרשות לעצמם להשתמש בחומרים אלה בבניינים שלהם.

למרות שציוד ומערכות תחבורה מודרניות הופכים אותו כיום לנגיש יותר לאנשים רבים, שיש ואבן טבעית אחרת, היא עדיין חומר בנייה השומר על מיסטיקה מלכותית.

הכירו שיש למטבח מבית ניר צבי

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »