כשלים נפוצים באיטום גגות

איטום גגות

עשיתם איטום לא לפני הרבה זמן אבל הגג שוב מאכזב? איך זה יכול להיות? איך אתם מסבירים את העובדה שלמרות שעל הגג, נמרחה שכבה עבה של זפת או כל חומר  אטום אחר, עדיין הגג, בשיא חוצפתו ממשיך לדלוף בחורף?

אז האמת היא שזו לא שאלה כזו גדולה. תחום האיטום הוא לא לחובבנים למרות שיש הרבה כאלו שמציעים את שירותיהם. היכולת לאטום גג, היא יכולת של דייקנות, של שימת לב לפרטים קטנים, זה לא רק, פשוט לשפוך זפת והכל בסדר. 

צריך לזכור שמים הם הנוזל הכי נוזלי, וככאלה הם לא בוחלים בשום חור להיכנס דרכו. 

אז מהם הכשלים הנפוצים באיטום גגות? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

כשלים נפוצים באיטום גגות:

כאשר אתם מזמינים מישהו שיאטום לכם את הגג, חשוב להביא חברה שנותנת אחריות לאיטום שלה ולא מישהו זול ולא ידוע. 

הכשלים באיטום גגות הם רבים, חלקם באשמת אלו שעשו לכם את האיטום וחלקם מגורמים אחרים. מה למשל? הרבה פעמים, הגג מהווה מקור לבעלי מקצוע. דודי שמש מקולקלים, צנרת שקוראת לאינסטלטור וחשמלאי שיכול לעלות לגג של הבניין כדי להתקין תשתיות או לתקן את החשמל. 

לכן, הרבה פעמים יש כשלים מכניים. אלו פגמים שנוצרים בשכבת ההגנה שעל הגג כתוצאה מהעבודה של בעלי המקצוע הללו. לפעמים, בטעות בעל המקצוע עושה חור בזפת או בחומר האיטום בלי לשים לב, לפעמים משהו כבד נופל על החומר ועושה בו קרע. 

במקרים אחרים החברה שעשו לכם את האיטום לא שמו חומר הגנה נגד שמש והיא, יקדה כל הקיץ על הזפת השחור והלוהט ואכלה אותו, ככה שבחורף הוא כבר פגיע מפני הגשם. 

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.bimromav-bagova.co.il

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »