שולחן קפה – לא סתם עוד שולחן

אנשים רבים לא מוותרים על שתיית קפה בבית בשעות שונות של היום. יש המקפידים על כך פעם אחת ביום ויש הרוצים בכך מספר פעמים. במקרים רבים, מדובר גם על סוג של טקס ומסורת, ואם כבר, אז רצוי על שולחן קפה מעוצב נאה. אין ספק ששתיית קפה, עם או בלי עוגה, בנסיבות כאלו משדרגת רבות את החוויה. ניתן למצוא מגוון רחב של שולחנות לקפה והמשותף לרבים מהם שהם נמוכים, יחסית, ומיועדים לישיבה אינטימית של מספר מצומצם של אנשים. שולחנות אלו מותאמים לחדרים, חללים ופינות ושנות בבית. כך שולחנות מעוצבים לסלון, לחדר אירוח, לכניסה לבית, לפינת משפחה וכדומה.

עיצובים שונים

כאשר מדברים על שולחנות קפה מיוחדים הרי שאין גבול לסגנונות העיצוב האפשריים. מתכנני יצרנים רבים נותנים דרור ליצירתיות שלהם ומייצרים אותם מחומרים שונים. בין היתר: עץ, ראטן, מתכת, זכוכית, קש ועוד. ניתן לבחור בפלטות עגולות, אובליות, מרובעות ומלבניות הניצבות על רגליים מסגנונות העשויות מתכת ומעוצבות בסגנונות עיצוב שונים. במקרים רבים, משלבים לפחות שני סוגי חומרים אלו כדי לייצור רהיט בעל ייחוד ועניין רב. המגוון הרב מאפשר גמישות רבה לבחירה ומתאים, איפה, לבתים בעיצובים כפריים, קלאסיים, נקיים ועוד.

מידות שונות

ניתן למצוא כסאות לקפה המגיעים במידות שונות. כולן מידות קטנות ובגבהים סטנדרטיים או מעט נמוכים יותר. כך, שהם אינם תופסים מקום וניתן להעמידם במרכז פינת ישיבה, לצד הקיר, מול טלוויזיה ועוד. כולם רהיטים קלי משקל שניתן להעבירם ללא קושי ממקום למקום. ניתן להניח עליהם עציץ קטן או פריט נוי כאשר הם אינם בשימוש ועוד. מומלץ לרכוש רהיטים מיוחדים אלו אצל משווק בעל מוניטין ובכך לשדרג ולהוסיף רבות למראה הבית הנעים.