בחירת ריהוט למוסדות – איך לעשות את הבחירה הנכונה?

מוסדות זה שם רחב למדי לכל מקום גדול בו מתרחשות פעולות מגוונות מסוגים שונים – בית ספר, בית חולים, בתי מחסה, מעונות, משרדים ממשלתיים ועוד. כל מקום כזה מקיים פעילות עם אופי ייחודית וצורה עבודה שונה. לכן, מטבע הדברים גם הציוד והתכולה שמקום כזה מחזיק תהיה מתאימה ומשרתת את המטרות של הארגון הפועל באותו מוסד.

ריהוט שמשרת את המטרה של המוסד

אם אתם בעלים של או מנהלים מוסד, חשוב שתהיו ערניים לגבי הצרכים של הפעילות במקום. חשוב לעשות רשימה של פעולות לצד הריהוט הנחוץ. אם אתם מנהלים בית ספר, כנראה שיותר תקדישו זמן להבנת צורת הריהוט בכיתות וחדרי לימוד המותאמים לשכבות הגיל השונות. אם אתם מנהלים מוסד עם הרבה משרדים, לעומת זאת – תצטרכו להשקיע יותר בהקצאת תקציב לריהוט משרדי, שולחנות עבודה, תאי אחסון ארגונומיים ועוד.

עיצוב לעומת שימוש

עוד עניין שיש לתת עליו את הדעת זה לבחור בריהוט שמצד אחד יהיו לו שימושים נוחים ויעילים ללקוחות ולבאי המוסד, ומצד שני לבחור ציוד נחמד למראה, מעוצב ומסוגנן בטעם טוב שיתאים לאווירה. לפעמים תתקלו בריהוט שמצד אחד הינו נראה כל כך מושך אבל למעשה הוא יעיל, שימושי ונוח בעיקר לחוסים במוסד. במקומות אחרים תתקלו בריהוט אלגנטי, יוקרתי ונאה אך עלול בקלות להיהרס בשימוש יומיומי של החוסים במוסד שלכם.

ריהוט חזק ואיכותי

כיוון שהריהוט שאנו בוחרים למוסדות ייעשה בו שימוש תדיר יומיומי בצורה השונה מזו שאנו משתמשים בבית, חשוב לבחור רהיטים ומוצרים אחרים חזקים ועמידים לאורך זמן. בעיקר במוסדות לימוד לילדים, נערים בסיכון או אנשים עם צרכים מיוחדים, נבחר ריהוט חזק, יציב ונשמר לאורך זמן, כזה שלא נצטרך לתקן כל שני וחמישי.

הפעם בוחרים ריהוט למוסדות כמו שצריך!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »