מטבחים זולים

עיצוב מטבחים

אחת ההשקעות המשמעותיות ביותר שאנחנו נדרשים לבצע, הן בבתים חדשים והן בשיפוץ של בתים ישנים, היא התקנת מטבח. מדובר על השקעה שחוצה את קו עשרים אלף שקל ויכולה גם להגיע לסכומים של חמישים ושישים אלף שקל. 

אך אין זה אומר שעלינו לרכוש מטבח יקר ערך בשביל שנוכל ליהנות ממנו. אנחנו יכולים לרכוש מטבחים זולים באופן יחסי ועדיין ליהנות ממנו. שאלת המחיר היא אומנם משמעותית, אך היא לא בהכרח משפיעה או מלמדת על איכות המוצר. כמו במקרים רבים אחרים, גם בתחום המטבחים אנחנו יכולים ליהנות ממטבחים זולים אך איכותיים מספיק לצרכים שלנו. 

מטבח זול יכול לעלות עד עשר-עשרים אלף שקל. עלות המטבח תלויה בפרמטרים שונים, החל מאיכות החומר ממנו עשוי המטבח, הגודל והמבנה שלו. אנחנו יכולים למצוא דגמים שונים של מטבחים בהם ניתן לעשות שימוש לצרכים אישיים, זאת כמובן על פי אופי המבנה. באופן טבעי, בדירות קטנות ובפרט דירות ישנות, יש לנו יותר סיבות להתקין מטבח זול מאשר בבית גדול וחדש. 

איך רוכשים מטבח זול בצורה נכונה

על מנת לחסוך עלויות ברכישת מטבח חדש, אנחנו צריכים תחילה לקבוע תקציב מוגדר עבור רכישה. עלינו להחליט כמה אנחנו מוכנים להשקיע, ביחס למה שעומד לרשותנו. מעבר לכך, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, איך אמור המטבח להיות בנוי ומאילו חומרים הוא צריך להיות עשוי. חשוב מאוד לא לרכוש מטבח מחומר זול ולא איכותי, מאחר וזה ישפיע על אופי השימוש בו וכן על העמידות שלו. 

אם אנחנו נשקיע במטבח קטן יחסית של אלפא קיטצ'ן אך בנוי מחומר איכותי, אזי שנוכל ליהנות ממטבח שישרת אותנו נאמנה לאורך זמן. ניתן לעבוד עם מטבח מינימליסטי ופונקציונאלי, אפילו אם מדובר על מטבח קטן.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »